Wystartowała 9. edycja Klasyfikacji Sezonu! Zagrasz?

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Już jest! Właśnie pojawiła się 1. kolejka nowej edycji Klasyfikacji Sezonu! W sumie przed nami 15 kolejek, 150 meczów do typowania i aż 750 punktów do zdobycia. Pierwsze spotkania 18-19 września 2021. Wejdź do gry i powalcz o cenne nagrody. W puli blisko 5 000 PLN!

Udział w Klasyfikacji Sezonu i tym samym walkę o nagrody umożliwia tylko i wyłącznie Konto VIP. Wszyscy, którzy jeszcze go nie posiadają mają aż 3 tygodnie, aby je wykupić i dołączyć do gry przed 1. kolejką. Jeśli jeszcze nie wiesz co to jest Klasyfikacja Sezonu, to zapoznaj się z poniższym linkiem.

Co to jest Klasyfikacja Sezonu?

Konto VIP za jedyne 49 PLN

Uczestnictwo w 9. edycji Klasyfikacji Sezonu to koszt jedynie 49 PLN. Aby wykupić subskrypcję, wystarczy przejść na stronę Konto -> Subskrypcja i skorzystać z jednej z trzech metod płatności: przelew bankowy, PayPal lub karta kredytowa/debetowa. Wybierając jedną z dwóch pierwszych opcji konto zostanie aktywowane automatycznie, z kolei płacąc przelewem bankowym aktywujemy konto manualnie po otrzymaniu środków (prosimy wziąć to pod uwagę i nie czekać na ostatnią chwilę).

Konto VIP za nowe konto u bukmachera

Konto VIP możesz zdobyć także w inny sposób. Jeśli lubisz zakłady bukmacherskie, to możesz połączyć przyjemne z pożytecznym – z jednej strony ograć bukmachera, a z drugiej zdobyć bilet na uczestnictwo w Klasyfikacji Sezonu. Wystarczy założyć NOWE konto u jednego z naszych partnerów, wpłacić depozyt i zagrać. Poniżej znajdziecie informacje odnośnie bukmacherów biorących udział w tej promocji oraz instrukcję co należy zrobić „krok po kroku”.

Betsson: odbierz Konto VIP grając w Betsson

22Bet: odbierz darmowe Konto VIP grając w 22Bet

Betsafe: graj z Betsafe i odbierz darmowe Konto VIP!

LV BET: załóż nowe konto w LV BET i odbierz darmowe Konto VIP!

Betclic: odbierz Konto VIP grając z bukmacherem Betclic

Blisko 5 000 PLN w puli nagród!

Najlepszy typer KS IX wyjedzie na mecz Premier League w towarzystwie żony, męża, kolegi, koleżanki czy brata lub siostry. Jednym słowem: nagroda dotyczy wyjazdu z osobą towarzyszącą, a jej wartość to 4 000 PLN! W skład nagrody wchodzi przelot dla dwóch osób, transfer z/na lotnisko, zakwaterowanie w hotelu na dwie noce ze śniadaniem oraz oczywiście bilety na mecz

Nagrody otrzymają także gracze z miejsc 2 i 3. Osoba, która zajmie 2. miejsce otrzyma karnet na rundę wiosenną 2022 wybranego klubu w Polsce. Trzeciego „na pudle” nagrodzimy koszulką klubu Premier League.

Łączna wartość nagród to blisko 5 000 PLN!

Czas trwania IX edycji Klasyfikacji Sezonu

Zmagania o miano Najlepszego Typera Liga-Typera.pl rozpoczynamy w sobotę 18. września. Typowanie potrwa przez kolejnych 15 tygodni i zakończy się w okresie świąteczno-noworocznym.

Przypominamy, że typujemy mecze najważniejszych lig europejskich, a także mecze reprezentacji czy polskiej Ekstraklasy. W każdej kolejce znajdzie się 10 najciekawszych spotkań weekendu. Za dobry typ otrzymacie 5 pkt., za prawidłowe rozstrzygnięcie wraz z różnicą bramek 2 pkt. i 1 pkt. za prawidłowe rozstrzygnięcie.

Dołącz do najlepszych typerów w Polsce!

Jeśli wciąż wahasz się czy wziąć udział w zabawie, to niech zachęcą Cię słowa naszych ostatnich laureatów.

„Jestem dumny ze zwycięstwa. Myślę, że w przyszłym konkursie weźmie udział więcej uczestników. Gorąco namawiam!”

Zbigniew Kierzkowski

„Bawiłam się świetnie, a przy tym sprawdziłam swoją celność typerską. Serdecznie zachęcam do udziału w typerze nie tylko Panów! Jak widać kobieta też może być w tym dobra.”

„Ilka”

„Dziękuję wszystkim typerom oraz Redakcji za fajne emocje. Obyśmy w następnym sezonie rywalizowali w jeszcze większym gronie i żeby ta rywalizacja była jeszcze bardziej zacięta.”

„siela1998”

Nie czekaj i dołącz od nas już teraz! Gwarantujemy, że każdy typowany mecz będziesz śledził z dużo większym zainteresowaniem. A na koniec, być może to właśnie z Tobą spotkamy się na meczu Premier League.

Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się z Regulaminem zabawy – Regulamin Klasyfikacji Sezonu.