Pomoc

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z funkcjonowaniem strony, podzielone na kilka sekcji. Jeśli mimo to nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas.

Rejestracja

Tak. Jeśli chcesz zabawić się w typowanie meczów i mieć możliwość wygrania cennych nagród, musisz się zarejestrować. Podczas rejestracji należy podać prawdziwy adres e-mail, ponieważ na ten właśnie adres zostanie wysłany e-mail z linkiem aktywacyjnym. Będzie on również potrzebny w sytuacji, gdy zapomnisz hasła do serwisu.

Tak. Podczas rejestracji będziesz musiał podać imię, nazwisko, miasto zamieszkania i adres e-mail. Dane te dostępne będą tylko Organizatorowi zabawy i nie będą udostępniane osobom trzecim. Nie musisz także obawiać się o ich bezpieczeństwo – nasza strona zabezpieczona jest certyfikatem SSL.

Najpierw warto sprawdzić folder SPAM, bo zdarza się, że tam trafiają nasze maile. Jeśli nie znajdziesz potwierdzenia rejestracji z linkiem aktywującym konto, skontaktuj się z nami podając w tytule maila nazwę użytkownika wybraną podczas rejestracji oraz adres e-mail.

Nie ma limitu maksymalnej liczby kont. Możesz założyć tyle kont, ile tylko chcesz z założeniem, że każde nowe konto to inny adres e-mail. Dodatkowo w przypadku kont „VIP”, każde następne konto „VIP” równa się kolejnej opłacie za to konto.

Subskrypcja

Podstawowym benefitem jest możliwość wzięcia udziału w Klasyfikacji Sezonu. Jednak to nie wszystko! Konto „VIP” uprawnia Cię do brania udziału także w krótszych, np. tygodniowych konkursach z nagrodami.

Aby po raz pierwszy wykupić subskrypcję lub ją odnowić, należy po logowaniu przejść na stronę Subskrypcji i tam dokonać opłaty. Do wyboru masz kilka metod wpłat: przelew bankowy, PayPal lub kartę kredytową.

Klasyfikacja Sezonu

Klasyfikacji Sezonu to zamknięte typowanie dla graczy posiadających konto „VIP”. Polega na cotygodniowym typowaniu najciekawszych meczów ligowych w Europie.

Każda edycja Klasyfikacji Sezonu trwa 6 miesięcy i odbywa się w dwóch terminach: od lipca do grudnia oraz od stycznia do czerwca. Zapisy na każdą edycję rozpoczynają się najwcześniej miesiąc przed jej startem.

Głównym warunkiem jest wykupienie subskrypcji konta „VIP”. Po logowaniu należy wejść na stronę Subskrypcji i opłacić abonament. W momencie uzyskania statusu „VIP” możliwe będzie typowanie w ramach Klasyfikacji Sezonu.

Główną nagrodą każdej edycji Klasyfikacji Sezonu jest 3-dniowy wyjazd do Anglii na mecz Premier League dla 2 osób o wartości 4000 PLN! W skład nagrody wchodzą loty z/do Anglii, transfer z/na lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (+ śniadanie) oraz bilety na mecz.