Oferta dla
firm i grup

Liga dedykowana
Start: Dowolny

Co zawiera nasza oferta dla firm i grup?

Typowanie meczów piłki nożnej – doskonały sposób na integrację z kolegami oraz klientami

Zadowolony pracownik, to dobry pracownik. Zadowolony klient, to wierny klient. Istnieje sporo sposobów na budowanie dobrych relacji międzyludzkich, jednak wiele z nich jest dość kosztownych. Istnieją również i takie, które można wdrożyć minimalnym nakładem środków finansowych, a efekty takiej integracji przejdą najśmielsze oczekiwania. Doskonałą okazję stanowią mecze piłkarskie, na które przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm i grup.

Integracja kluczem do sukcesu w biznesie

Rodzinna atmosfera i dobre relacje międzyludzkie są na wagę złota w każdym przedsiębiorstwie, czy jest to mała lokalna firma, czy też potężna korporacja z wielkiego miasta. Doskonale zdają sobie z tego sprawę właściciele polskich firm, którzy każdego roku wydają dziesiątki tysięcy złotych. Na co? Na rozmaite wyjazdy integracyjne oraz eventy mające na celu poprawę stosunków nie tylko wewnątrz firmy, lecz także zbliżenie jej do klientów.

Nie zrozumcie nas źle, nie ma w tym niczego złego, natomiast czasami życie podsuwa najbardziej oczywiste scenariusze. Okazuje się, że niejednokrotnie te najprostsze wydawałoby się pomysły przynoszą najlepszy efekt końcowy.

Typowanie meczów piłkarskich to doskonały pomysł na wspólną zabawę pracowników i klientów

Zapewne część z Was dobrze zna nasz flagowy produkt, czyli „Mini Ligi” umożliwiający grupowe typowanie wyników meczów w topowych rozgrywkach piłkarskich. Nasza zabawa spotkała się z tak dobrym przyjęciem graczy m.in. dlatego, że była ogólnodostępna. Warunkiem uczestnictwa nie była bowiem wcale doskonała wiedza na temat rozgrywek piłkarskich w poszczególnych krajach. Wystarczały dobre chęci.

Znakomite opinie uczestników zabawy sprawiły, że postanowiliśmy pójść o krok dalej i oddać w Wasze ręce jeszcze więcej funkcji i opcji personalizacji. Dzięki nim nasza zabawa powinna stać się jeszcze przyjemniejsza i atrakcyjniejsza. Mało tego! Powinna także zagwarantować jeszcze lepszy proces integracji na linii pracownik – pracownik, firma – klient, firma – firma, a także po prostu w gronie znajomych.

Wykraczamy daleko poza klienta biznesowego

Wiecie już, że nasza oferta to doskonały pomysł na integrację i poprawę relacji międzyludzkich w firmie. Absolutnie nie zamykamy się jednak na klientów prywatnych, a od teraz każdy z Was może stworzyć swoją grupę w gronie znajomych i cieszyć się typowaniem wyników wydarzeń sportowych.

Załóżmy, że danego dnia rozgrywana jest kolejka Ligi Mistrzów. Nasza propozycja zabawy to doskonały sposób, aby spotkać się z przyjaciółmi w pubie sportowym. Można wówczas wspólnie emocjonować się nie tylko wydarzeniami na ekranie telewizora, ale również rywalizować w konkursie typerów. Dobra zabawa i przyjemnie spędzony czas są gwarantowane!

Wolisz typować mecze Lewandowskiego w Barcelonie, czy lokalną ligę z własnego regionu? Wybór należy do Ciebie!

Od niedawna z dość oczywistych powodów największą popularnością wśród kibiców i typerów w naszym kraju cieszą się mecze Barcelony z udziałem Roberta Lewandowskiego. Oczywiście dajemy Wam również możliwość typowania wyników La Ligi, Serie A i wszystkich topowych rozgrywek, ale nie tylko! Nasz produkt to na ten moment prawdopodobnie najbardziej kompleksowa oferta na polskim rynku, a takiej możliwości personalizacji nie znajdziecie u żadnego z naszych konkurentów.

Co przez to rozumiemy? Dokładnie to, że tylko i wyłącznie OD WAS ZALEŻY, jakie rozgrywki zechcecie typować w Waszej własnej grupie! Jeśli uznacie, że najwięcej zabawy przyniesie Wam obstawianie angielskiej Premier League, to tak się właśnie stanie. Jeśli jednak Waszym zdaniem ciekawszy będzie konkurs typerów dotyczący np. 4. ligi świętokrzyskiej, to także damy Wam taką możliwość!

Nie zamykamy się na absolutnie żadne rozgrywki! Dajemy Wam możliwość wyboru regionu, którego będzie dotyczyła zabawa, dzięki czemu łatwiej będzie nią zainteresować i włączyć do gry lokalną społeczność.

Gwarantujemy maksymalną personalizację

Możliwość stworzenia oferty pod DOWOLNE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE NA ŚWIECIE to nie wszystko! Pragniemy bowiem oddać w Wasze ręce maksymalnie spersonalizowany produkt i zagwarantować Wam rozrywkę dopasowaną do Waszych potrzeb. Prawda jest bowiem taka, że Wasza liga będzie wyglądała dokładnie tak, jak sobie tego zażyczycie, a wszystko po to, aby jeszcze lepiej wpisać się w Wasze gusta.

Rzecz jasna, możecie zdać się na nasze wieloletnie doświadczenie w tej kwestii. Wówczas zaprojektujemy mechanizm danej rozgrywki wedle naszego uznania. Jeśli jednak macie swoje pomysły w jaki sposób można jeszcze bardziej uatrakcyjnić daną ligę, wówczas jesteśmy do usług i oferujemy szeroki wachlarz dostępnych opcji personalizacji.

Ustaw własny sposób naliczania punktów

Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób naliczane będą punkty i jak będzie tworzył się ranking najskuteczniejszych typerów. Oczywiście istnieje kilka podstawowych i obowiązkowych opcji, jak prawidłowy typ, prawidłowe rozstrzygnięcie, a także prawidłowe rozstrzygnięcie z uwzględnieniem różnicy bramek. Natomiast sposób punktacji i model tworzenia klasyfikacji najlepszych graczy dopasujemy do Twoich wymagań.

Ustaw własny sposób tworzenia rankingu

Kolejny ukłon w Waszą stronę to możliwość ustawienia własnego sposobu tworzenia klasyfikacji. Możecie dowolnie żonglować trzema opcjami: liczbą punktów, liczba prawidłowych typów oraz liczbą typowanych meczów. Jeśli uważacie, że liczba typowanych meczów jest ważniejsza od liczby punktów, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką kolejność ustawić.

Ustaw własny opis swojej ligi

Nasza oferta przewiduje możliwość spersonalizowanego wpisu dotyczącego Twojej ligi. Jeśli zatem będziesz chciał m.in.:

 • napisać kilka słów do członków swojej grupy,
 • wyjaśnić im zasady zabawy,
 • sposób premiowania,
 • opisać nagrody,
 • stworzyć unikalny regulamin,
 • zagrzać uczestników do walki,

to nasza oferta zagwarantuje Ci taką możliwość.

Ustaw własną grafikę lub motyw dla swojej ligi

Istnieje również możliwość edycji i personalizacji wszelkich motywów graficznych w obrębie swojej ligi. Jeśli zatem pragniesz, aby dane rozgrywki opakowane zostały w np. logo firmy, to nie stanowi to najmniejszego problemu.

Zamknij swoją ligę przed innymi użytkownikami

Nasza propozycja to gwarancja maksymalnego poziomu prywatności (rzecz jasna, o ile będziesz miał taką potrzebę). Dostęp do danej ligi będą mieli wówczas jedynie zalogowani użytkownicy, którzy otrzymają unikalny kod dostępu. To gwarancja tego, że wszystkie wyniki i informacje dostępne będą wyłącznie dla członków grupy.

Jak dołączyć do zabawy? Instrukcja krok po kroku

Niewątpliwym atutem naszej oferty jest fakt, że jest ona skierowana do każdego. Jesteśmy pewni, że żaden współpracownik, klient, bądź znajomy nie będzie miał najmniejszych problemów ze zrozumieniem zasad rozgrywki. Rzecz jasna w momencie nawiązania współpracy wyjaśniamy szczegółowo wszystkie aspekty wzięcia udziału w zabawie, natomiast w największym możliwym skrócie sprowadza się ona do kilku prostych kroków.

 1. Napisz do nas maila korzystając z formularza kontaktowego na stronie Kontakt. Zawrzyj w nim informacje nt. rodzaju i czasu typowania. Otrzymasz propozycję cenową, która będzie zależeć głównie od czasu trwania zabawy.
 2. Po załatwieniu formalności, otrzymasz od nas kod dostępu do swojej ligi, który przekażesz swoim pracownikom/kolegom.
 3. Każdy uczestnik zabawy musi posiadać konto na naszej stronie. Jeśli jeszcze go nie posiada, to może je założyć na stronie Rejestracja. Następnie, po logowaniu na stronie, może dołączyć do wybranej ligi na stronie Subskrypcja. W tym miejscu należy także podać otrzymany od nas kod, który upoważnia do 100% zniżki.
 4. W głównym menu strony pojawi się opcja typowania specjalnie dla wybranej firmy/grupy i od tego momentu można rozpocząć zabawę!

Dobra zabawa dla każdego!

Naszą ofertę stworzyliśmy nie tylko z myślą o zagorzałych kibicach piłkarskich oraz doświadczonych typerach grających od lat na stronach legalnych bukmacherów w Polsce. Pomyśleliśmy także o totalnych laikach, dla których będzie to pierwszy kontakt z typowaniem wyników. Wszystko po to, aby nasza zabawa była dostępna dla każdego i nikt nie poczuł się wykluczony!

Zapewniamy indywidualną wycenę pakietu dla każdego klienta. Koszt dołączenia do zabawy uzależniony będzie m.in. od tego, czy typowanie dotyczyło będzie wyłącznie konkretnego turnieju (np. MŚ w Katarze), czy chociażby całego sezonu rozciągniętego na kilkanaście miesięcy. Rzecz jasna w razie potrzeby wystawimy fakturę, a wszystko odbywa się w 100% legalnie.

To co gwarantujemy, to m.in.:

 • maksymalna możliwa dostępność (jest to rozrywka dla każdego niezależnie od wieku, płci, wiedzy, doświadczenia itd.),
 • przejrzyste warunki uczestnictwa,
 • nieskomplikowany proces samej gry,
 • ewentualną pomoc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Efekt tego jest taki, że w taką zabawę może zaangażować się każdy, niezależnie od poziomu wiedzy sportowej. Jedyne ograniczenie wykluczające udział w rozgrywce jakie przychodzi nam do głowy, to brak umiejętności obsługi smartfona lub komputera. Mocno wierzymy, że nie jest to przeszkodą nie do przeskoczenia.

Możesz także napisać bezpośrednio na adres [email protected].