Odbierz Konto VIP grając w Betsson

Klasyfikacja Sezonu
Odbierz Konto VIP grając w Betsson

Wielkimi krokami zbliża się sezon 2021/22 w topowych ligach europejskich. A wraz z nimi coraz bliżej start kolejnej, już 9. edycji Klasyfikacji Sezonu! Bilet na grę w naszej ekskluzywnej lidze możesz zdobyć na kilka sposobów, jednym z nich jest utworzenie nowego konto u naszego partnera – Betsson. Zobacz, jakie to proste.

Jeśli lubisz zakłady bukmacherskie, możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony założysz nowe konto w Betsson i dasz sobie szansę na ogranie bukmachera, a z drugiej damy Ci za to darmowy bilet na grę w najbliższej edycji Klasyfikacji Sezonu. Za jednym razem możesz więc zdobyć dodatkową kasę oraz wyjechać na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą!

Jak uzyskać Konto VIP grając w Betsson?

  • Przejdź na stronę Betsson i załóż nowe konto. Tylko nowe konta założone za pośrednictwem naszych linków będą brane pod uwagę (możesz kliknąć w grafikę tego postu).
  • Następnie wpłać min. 45 PLN i za całość postaw dowolny zakład (nie ważne czy wygrasz, czy przegrasz!).
  • Wyślij maila na adres [email protected] z informacją o założonym koncie w Betsson, podając datę założenia konta oraz jego nazwę/numer.
  • Wyślemy Ci kod rabatowy, który następnie wpiszesz na stronie Konto -> Subskrypcja i tym samym aktywujesz Konto VIP bez dodatkowych kosztów.

Po założeniu konta i przed wpłatą środków możesz napisać do nas w celu weryfikacji, czy konto zostało poprawnie rozpoznane. Wówczas będziesz mieć pewność, że wpłacony depozyt zapewni Ci darmowy bilet na grę w Klasyfikacji Sezonu.

Dołącz do nas już teraz! 9. edycja Klasyfikacji Sezonu rusza już wkrótce!