Załóż nowe konto w LV BET i odbierz darmowe Konto VIP!

Klasyfikacja Sezonu
Załóż nowe konto w LV BET i odbierz darmowe Konto VIP!

Już w najbliższy piątek 27. sierpnia, oficjalnie startujemy z IX edycją Klasyfikacji Sezonu na Liga-Typera.pl! Wówczas pojawi się pierwszy zestaw par na weekend 18-19.09. Będziecie mieć więc jeszcze aż 3 tygodnie na dołączenie do naszej zabawy. A jednym ze sposobów na to jest nowe konto w LV BET!

Jeśli lubisz zakłady bukmacherskie, możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony założysz nowe konto w LV BET i dasz sobie szansę na ogranie bukmachera, a z drugiej damy Ci za to darmowy bilet na grę w najbliższej edycji Klasyfikacji Sezonu. Za jednym razem możesz więc zdobyć dodatkową kasę oraz wyjechać na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą!

Jak uzyskać Konto VIP grając w LV BET?

  • Przejdź na stronę LV BET i załóż nowe konto. Tylko nowe konta założone za pośrednictwem naszych linków będą brane pod uwagę (możesz kliknąć w grafikę tego postu).
  • Następnie wpłać min. 45 PLN i za całość postaw dowolny zakład (nie ważne czy wygrasz, czy przegrasz!).
  • Wyślij maila na adres [email protected] z informacją o założonym koncie w LV BET, podając datę założenia konta oraz jego nazwę/numer.
  • Wyślemy Ci kod rabatowy, który następnie wpiszesz na stronie Konto -> Subskrypcja i tym samym aktywujesz Konto VIP bez dodatkowych kosztów.

Po założeniu konta i przed wpłatą środków możesz napisać do nas w celu weryfikacji, czy konto zostało poprawnie rozpoznane. Wówczas będziesz mieć pewność, że wpłacony depozyt zapewni Ci darmowy bilet na grę w Klasyfikacji Sezonu.

Dołącz do nas już teraz! 9. edycja Klasyfikacji Sezonu rusza już wkrótce!