Odbierz Konto VIP grając z bukmacherem Betclic

Klasyfikacja Sezonu
Odbierz Konto VIP grając z bukmacherem Betclic

Już jutro oficjalnie ruszamy z 9. edycją Klasyfikacji Sezonu na Liga-Typera.pl! Oprócz standardowej drogi, jaką jest wykupienie subskrypcji, Konto VIP możesz także zdobyć grając u bukmachera Betclic. Wystarczy założyć nowe konto i postawić zakład. Zobacz, jakie to proste!

Jeśli lubisz zakłady bukmacherskie, możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony założysz nowe konto w Betclic i dasz sobie szansę na ogranie bukmachera, a z drugiej damy Ci za to darmowy bilet na grę w najbliższej edycji Klasyfikacji Sezonu. Za jednym razem możesz więc zdobyć dodatkową kasę oraz wyjechać na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą!

Jak uzyskać Konto VIP grając w Betclic?

  • Przejdź na stronę Betclic i załóż nowe konto. Podczas rejestracji wpisz kod LIGATYPERA, dzięki któremu powiążesz swoje nowe konto Betclic z naszym serwisem.
  • Następnie wpłać min. 45 PLN i za całość postaw dowolny zakład (nie ważne czy wygrasz, czy przegrasz!).
  • Wyślij maila na adres [email protected] z informacją o założonym koncie w Betclic, podając datę założenia konta oraz jego nazwę/numer.
  • Wyślemy Ci kod rabatowy, który następnie wpiszesz na stronie Konto -> Subskrypcja i tym samym aktywujesz Konto VIP bez dodatkowych kosztów.

Po założeniu konta i przed wpłatą środków możesz napisać do nas w celu weryfikacji, czy konto zostało poprawnie rozpoznane. Wówczas będziesz mieć pewność, że wpłacony depozyt zapewni Ci darmowy bilet na grę w Klasyfikacji Sezonu.

Dołącz do nas! 9. edycja Klasyfikacji Sezonu rusza już jutro!