Odbierz darmowe konto VIP grając w 22Bet

Klasyfikacja Sezonu
Odbierz darmowe konto VIP grając w 22Bet

IX edycja Klasyfikacji Sezonu rusza we wrześniu 2021 i potrwa przez kolejnych 15 tygodni. Każdy chętny ma więc wciąż mnóstwo czasu na wykupienie subskrypcji i dołączenie do zabawy. Jeśli jednak lubisz zakłady bukmacherskie, to Konto VIP możesz otrzymać zakładając nowe konto w 22Bet! Zobacz, jak to zrobić.

Jeśli lubisz zakłady bukmacherskie, możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony założysz nowe konto w 22Bet i dasz sobie szansę na ogranie bukmachera, a z drugiej damy Ci za to darmowy bilet na grę w najbliższej edycji Klasyfikacji Sezonu. Za jednym razem możesz więc zdobyć dodatkową kasę oraz wyjechać na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą!

Jak uzyskać Konto VIP grając w 22Bet?

  • Przejdź na stronę 22Bet i załóż nowe konto. Tylko nowe konta założone za pośrednictwem naszych linków/kodów będą brane pod uwagę (podczas rejestracji wpisz kod 22_5807).
  • Następnie wpłać min. 10 USD i za całość postaw dowolny zakład (nie ważne czy wygrasz, czy przegrasz!).
  • Wyślij maila na adres [email protected] z informacją o założonym koncie w 22Bet, podając datę założenia konta oraz jego nazwę/numer.
  • Wyślemy Ci kod rabatowy, który następnie wpiszesz na stronie Konto -> Subskrypcja i tym samym aktywujesz Konto VIP bez dodatkowych kosztów.

Po założeniu konta i przed wpłatą środków możesz napisać do nas w celu weryfikacji, czy konto zostało poprawnie rozpoznane. Wówczas będziesz mieć pewność, że wpłacony depozyt zapewni Ci darmowy bilet na grę w Klasyfikacji Sezonu.

Dołącz do nas już teraz! 9. edycja Klasyfikacji Sezonu rusza już wkrótce!