Graj z Betsafe i odbierz darmowe Konto VIP!

Klasyfikacja Sezonu
Graj z Betsafe i odbierz darmowe Konto VIP!

Znamy już datę startu 9. edycji Klasyfikacji Sezonu! Podobnie jak przed rokiem, 1. kolejka odbędzie się w dniach 18-19.09. Rywalizacja trwać będzie 15 tygodni i zakończy się w okresie świąteczno-noworocznym. Dołączyć możesz do nas zakładając nowe konto u bukmachera Betsafe! Zobacz, jakie to proste.

Jeśli lubisz zakłady bukmacherskie, możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony założysz nowe konto w Betsafe i dasz sobie szansę na ogranie bukmachera, a z drugiej damy Ci za to darmowy bilet na grę w najbliższej edycji Klasyfikacji Sezonu. Za jednym razem możesz więc zdobyć dodatkową kasę oraz wyjechać na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą!

Jak uzyskać Konto VIP grając w Betsafe?

  • Przejdź na stronę Betsafe i załóż nowe konto. Tylko nowe konta założone za pośrednictwem naszych linków będą brane pod uwagę (możesz kliknąć w grafikę tego postu).
  • Następnie wpłać min. 45 PLN i za całość postaw dowolny zakład (nie ważne czy wygrasz, czy przegrasz!).
  • Wyślij maila na adres [email protected] z informacją o założonym koncie w Betsafe, podając datę założenia konta oraz jego nazwę/numer.
  • Wyślemy Ci kod rabatowy, który następnie wpiszesz na stronie Konto -> Subskrypcja i tym samym aktywujesz Konto VIP bez dodatkowych kosztów.

Po założeniu konta i przed wpłatą środków możesz napisać do nas w celu weryfikacji, czy konto zostało poprawnie rozpoznane. Wówczas będziesz mieć pewność, że wpłacony depozyt zapewni Ci darmowy bilet na grę w Klasyfikacji Sezonu.

Dołącz do nas już teraz! 9. edycja Klasyfikacji Sezonu rusza już wkrótce!