Wykorzystałeś już kod zniżkowy na Konto VIP?

Klasyfikacja Sezonu
Oficjalnie startuje 8. edycja Klasyfikacji Sezonu

Zapisy do pierwszej po przerwie Klasyfikacji Sezonu rozpoczęły się na dobre. Część z Was wykupiła już Konto VIP korzystając z kodu zniżkowego, jednak ogromna część wciąż z tego przywileju nie skorzystała. Do wszystkich graczy zarejestrowanych na poprzedniej stronie wysłaliśmy e-maile z kodem.

7. edycja Klasyfikacji Sezonu rozpocznie się w połowie września (dokładną datę podamy za dwa tygodnie). Do 10. września ważne są kody rabatowe, które wysłaliśmy już wszystkim graczom, którzy posiadali konto na poprzedniej witrynie Liga-Typera.pl. Kod rabatowy upoważnia do zniżki 10 PLN na najbliższą edycję KS, a więc jesień 2020.

Jeśli grałeś z nami wcześniej, a nie otrzymałeś kodu, to sprawdź w pierwszej kolejności folder SPAM, gdzie mogą trafiać nasze maile. Jeśli i tam nie ma maila od nas, to skontaktuj się z nami pisząc na adres [email protected]. Kod zniżkowy wyślemy tylko osobom, których adres mailowy znajduje się w bazie naszej poprzedniej strony.

Zachęcamy do skorzystania z promocji i tym samym dania sobie szansy na 3-dniowy wyjazd do Anglii na mecz Premier League z osobą towarzyszącą. Wartość nagrody to 4 000 PLN!

Więcej informacji nt. zasad uczestnictwa w Klasyfikacji Sezonu znajdziecie na stronie Klasyfikacja Sezonu. Prosimy także zapoznać się z Regulaminem zabawy.