Tip Dnia: jak zapłacić za Konto VIP?

Tips
Kim jest Ryan Giggs?

Klasyfikacja Sezonu zmienia się w typowanie płatne. Oznacza to, że tylko gracze z wykupionym Kontem VIP będą rywalizować o nagrody. Płatności za konto VIP możecie dokonać na kilka różnych sposobów: przelewem bankowym, PayPalem oraz kartą kredytową lub debetową. Ale także zakładając nowe konto w Betclic / LVBet!

Przelew bankowy

Wybierając na stronie Konto -> Subskrypcja opcję „przelew bankowy” i zatwierdzając wybór, należy dokonać przelewu bankowego na konto o numerze 37 1140 2004 0000 3102 3755 2551 (podając w tytule przelewu nazwę konta na Liga-Typera.pl).

Konto VIP zostanie aktywowane jak tylko otrzymamy przelew.

PayPal

Płatność PayPalem jest szybka i bezproblemowa, a konto zostanie aktywowane tuż po dokonaniu operacji. Wystarczy wybrać tę opcję na stronie Konto -> Subskrypcja, potwierdzić i już po logowaniu na swoje konto PayPal zatwierdzić transakcję. Tuż po tym nastąpi powrót na naszą stronę z informacją o dokonanej płatności.

Karta kredytowa/debetowa

Najprostszą metodą jest użycie karty kredytowej/debetowej. Wybierając tę opcję na stronie Konto -> Subskrypcja wystarczy jedynie wpisać dane karty i zatwierdzić. Po kilku chwilach pojawi się komunikat o dokonanej płatności, a Konto VIP zostanie aktywowane.

Do obsługi kart wykorzystujemy znaną i bezpieczną platformę płatniczą Stripe, z której korzysta m.in. Booking.com.

Nowe konto w Betclic lub LVBet

Jeśli lubisz zakłady bukmacherskie, możesz skorzystać z jeszcze innej opcji. Wystarczy, że założysz nowe konto w Betclic lub LVbet z kodem LIGATYPERA, a Konto VIP otrzymasz za darmo!

Jak założyć konto w Betclic / LVBet?

  • Przejdź na stronę Betclic lub LVBET i podczas rejestracji wpisz kod LIGATYPERA. Następnie wpłać min. 45 PLN, postaw dowolny zakład i zweryfikuj swoje konto.
  • Wyślij maila na adres [email protected] z informacją o założonym koncie w Betclic lub LVBET, podając datę założenia konta oraz jego nazwę/numer.
  • Wyślemy Ci kod rabatowy, który następnie wpiszesz na stronie Konto -> Subskrypcja i tym samym aktywujesz Konto VIP bez dodatkowych kosztów.