Wygraj EURO i jedź na mecz!

Euro 2024
EURO 2024 startuje już w piątek!

Dokładnie miesiąc dzieli nas od największej (obok Olimpiady) imprezy 2024 roku. W związku z tym oficjalnie ruszamy z typowaniem EURO 2024! Czeka nas mnóstwo emocji związanych z grą naszej reprezentacji, ale także z uwagi na główną nagrodę, jaką jest wyjazd na mecz Premier League dla dwóch osób!

Nagrody za EURO 2024

W poprzednich latach proponowaliśmy Wam symboliczne nagrody za typowanie Mistrzostw Świata czy Europy. Teraz postanowiliśmy nieco zmienić ten format. Najlepszy typer EURO 2024 wyjedzie na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą! Za realizację nagrody odpowiedzialny będzie nasz partner ComeOnVilla! Gracz z miejsca 2. otrzyma wybraną koszulkę klubu Premier League z sezonu 2023/24, a z 3. replikę oficjalnej piłki EURO 2024. W związku z tym musieliśmy wprowadzić drobne opłaty…

25 zł za subskrypcję

… wprowadzamy symboliczną opłatę za możliwość typowania EURO 2024. Zaledwie 25 PLN (płatne przelewem) wystarczy, aby dać sobie szansę na wyjazd do Anglii (lub 30 PLN płatne PayPal-em). W przypadku wyboru pierwszej opcji, prosimy podać w tytule login konta na Liga-Typera.pl. Konto zostanie aktywowane manualnie po otrzymaniu przez nas przelewu, dlatego tez nie zalecamy czekać do momentu rozpoczęcia Mistrzostw, gdyż przelew może nie dotrzeć do nas na czas. Z kolei płacąc PayPal-em konto aktywuje się automatycznie zaraz po dokonaniu płatności.

Mini Ligi tylko z subskrypcją

W naturalny więc sposób, zabawa w Mini Ligach możliwa będzie tylko z wykupioną subskrypcją. Jeśli więc chcesz założyć własną Mini Ligę i zaprosić do niej przyjaciół, to każdy z Was musi posiadać aktywną subskrypcję, aby mieć dostęp do Mini Ligi.

UWAGA! Możliwość tworzenia Mini Lig na bazie EURO 2024 dla subskrybentów „Konta Euro” otworzy się po zakończeniu sezonów w rozgrywkach ligowych.

Krótko o zasadach

Zasady typowania podczas EURO 2024 nie odbiegają tym z poprzednich typowań. Prawidłowy typ nagradzany będzie 5 punktami, prawidłowe rozstrzygnięcie 1 punktem, a prawidłowe rozstrzygnięcie + prawidłowa różnica bramek 2 punktami. O kolejności w klasyfikacji decydować będą: 1) liczba zgromadzonych punktów, 2) liczba typowanych meczów (im mniej tym wyższa pozycja). W tym miejscu prosimy zapoznać się z Regulaminem zabawy.

Mamy nadzieję, że razem z Liga-Typera.pl Mistrzostwa Europy w piłce nożnej upłyną Wam pod znakiem emocji i radości, a rywalizacja będzie trwać do meczu finałowego. Zapraszamy wszystkich chętnych do subskrybowania „Konta Euro” i … niech wygra najlepszy!