Wisła pokona Koronę? Betclic podbija kurs do 3.0!

Promocje
Podbity kurs na zwycięstwo Wisły Kraków

Przed nami 23. seria spotkań w polskiej Ekstraklasie. Na niedzielne spotkanie Wisła Kraków – Korona Kielce Betclic przygotował bardzo ciekawą promocję, z której sami mamy ochotę skorzystać. Bukmacher podbija kurs na zwycięstwo Wisły aż do 3.0!

Targany problemami finansowymi klub z Krakowa imponuje na początku roku. Wiślacy najpierw zapakowali trzy bramki Jagiellonii, a potem skromnie pokonali Zagłębie, nie tracąc w tych meczach ani jednej bramki. Korona z kolei zanotowała dwa bezbramkowe remisy. W meczu „o sześć punktów” faworyt może więc być tylko jeden.

Betclic daje nam możliwość postawienia na Wisłę po podwyższonym kursie 3.0 (normalny kurs to 1.85). Maksymalna kwota zakładu to 25 PLN. Może kwota ta nie jest za wysoka, jednak i tak warto zagrać (w przypadku wygranej zgarniamy 50 PLN „na czysto”).

Liga-Typera.pl uważa, że promocja ta jest warta uwagi przede wszystkim na fakt, że Wisła Kraków jest zdecydowanym faworytem. Jeśli nie masz jeszcze konta na Betclic to załóż go klikając w poniższy baner.