„pyrek” trzyma się mocno, za jego plecami tłok

Ekstraklasa
Ekstra kursy w Ekstraklasie!

3. kolejka naszego typera Ekstraklasy należała do graczy „portos44” i „szycha75„, którzy zdobyli po 15 punktów. Liderem wciąż pozostaje jednak „pyrek„, któremu 12 punktów w tej kolejce pozwoliło utrzymać pozycję lidera. A jak poszło Tobie?

W typowaniu na Liga-Typera.pl na razie król jest tylko jeden. „pyrek” wytrzymał presję i także w 3. kolejce zapunktował bardzo przyzwoicie (12 pkt, 15. pozycja). Goniący go „Marcin Ortyl” zanotował wpadkę (zaledwie 5 punktów i 99. pozycja) i w efekcie spadł na 7. miejsce.

Najlepsi typerzy 3. kolejki – „portos44” i „szycha75” – solidarnie zanotowali awans aż o 57 miejsc i obecnie są odpowiednio na 63. i 64. lokacie (największe awanse w tej serii). Co ciekawe, obaj w poprzednich dwóch kolejkach zgromadzili w sumie tylko po 4 punkty.

Bardzo równo typuje „Ulek” (12, 10 i 11 punktów), a także „Łukasz Madejczyk” (10, 10 i 11). Do okolic podium dobił „Krzysztof Janiszewski” (8, 11, 11), a więc najlepszy typer na Liga-Typera.pl. W następnej kolejce z pewnością powalczy o pierwszą „trójkę”.

A my? No cóż, plany były wielkie, a skończyło się na spadku na pozycję 19. Należy jednak zauważyć, że nasza Redakcja typuje bardzo równo (8, 9 i 9 punktów). Jednak nie poddajemy się i w następnej kolejce postaramy się dołączyć do czołówki.

24. kolejka Ekstraklasy rozpocznie się w piątek 28.02 (godz. 18:00) meczem Raków Częstochowa – Piast Gliwice. Oddałeś już typy na tę kolejkę?

3 komentarze do “„pyrek” trzyma się mocno, za jego plecami tłok

  1. Dobra kolejka tylko szkoda że przegapiłem pierwszy 3 mecze.

Komentarze zostały zablokowane.