Liderzy nie zwalniają

Ekstraklasa
Ekstra kursy w Ekstraklasie!

Po drugiej kolejce typowania Ekstraklasy na Liga-Typera.pl nie mamy zmian na szczycie. „Marcin Ortyl” dogonił prowadzącego po pierwszej serii „pyrek” i obaj mają po 24 punkty. Jednak strata pozostałych graczy jest niewielka i nawet jeden mecz może przynieść zmianę lidera.

Mecze 22. kolejki Ekstraklasy najlepiej typowali „kwiatek” (pierwsze typowanie) i „jurecki” (awans o 43 pozycje) – obaj zgromadzili po 12 punktów. Najwięcej trafnych typów zanotowali jednak „Krzysztof Janiszewski” oraz „PZ” (po 3).

Nasza Redakcja jak na razie dość równo – 8 punktów w 1 serii i 9 w drugiej, co obecnie daje 11. lokatę. Nie ukrywamy, że naszym najbliższym celem jest miejsce w pierwszej „piątce”.

Pierwszy mecz 23. kolejki Ekstraklasy już 21. lutego o godz. 18:00. Rozpoczniemy spotkaniem ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin. Nie zapomnij oddać swoich typów!

4 komentarze do “Liderzy nie zwalniają

  1. wszystko ok ale uważam ,że za dokładny wynik powinno być więcej punktów bo to nie jest łatwe a '1X2′ dużo łatwiejsze a różnica tylko 1 punkt.

    1. Po pierwszych kolejkach mamy podobne przemyślenia. Od nowego sezonu punktacja będzie nieco inna. Prawidłowy wynik nagrodzimy 5 punktami.

  2. witam – czy można typować inne ligi oprócz ekstraklasy ?

    1. Będzie można od sezonu 2020/21. Wówczas wystartuje typowanie wszystkich najważniejszych lig + Klasyfikacja Sezonu z główną nagrodą o wartości 4000 PLN.

Komentarze zostały zablokowane.