Rusza sezon 2020/21 w ligach polskiej i francuskiej!

Info
Ekstra kursy w Ekstraklasie!

Już dziś rozpoczynamy zmagania w nowym sezonie 2020/21. Na pierwszy ogień idą ligi polska i francuska. Ta druga niestety z trudnościami, bowiem z powodu COVID-19, trzy spotkania zostały przesunięte na wrzesień. Jeśli więc jeszcze nie oddałeś swoich typów, to jest na to ostatni moment.

Nowy sezon w Ekstraklasie rozpoczną drużyny Zagłębia Lubin i Lecha Poznań (18:00). Aż 73% z Was uważa, że oba zespoły strzelą. Pewną niespodzianką dla nas jest także fakt, że aż 67% stawia na zwycięstwo gości (najbardziej popularny wynik to 1:2 – 35%). Liga-Typera.pl uważa, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie i remis jest tutaj najbardziej prawdopodobny.

W Ligue 1 rozpoczynamy meczem Girondins Bordeaux – Nantes (19:00). Tutaj zdecydowanym faworytem są gospodarze. 69% z Was stawia na Bordeaux (32% widzi wynik 1:0). Co ciekawe, NIKT nie typuje zwycięstwa Nantes (21% stawia na remis). Niestety, 1. kolejka Ligue 1 dokończona zostanie dopiero 17. września, kiedy to odbędzie się ostatnie z trzech przełożonych spotkań. Terminarz został zaktualizowany zgodnie z nowymi datami.

Od wielkich emocji dzielą nas więc zaledwie godziny. A te wzrosną wraz z pierwszą kolejką Klasyfikacji Sezonu. Przypominamy, że typowanie w KS rozpocznie się w połowie września (na jego początku pojawi się terminarz pierwszej kolejki). Macie wiec jeszcze sporo czasu, aby wykupić Konto VIP i tym samym dołączyć do elity typerów na Liga-Typera.pl.

4 komentarze do “Rusza sezon 2020/21 w ligach polskiej i francuskiej!

  1. Mecz Bordeaux – Nantes został usunięty z typowania z powodu błędnej daty rozpoczęcia spotkania.

  2. Mecz Nantes można było wczoraj zmieniać wynik podczas trwania meczu.

  3. brawo super adminie.pierwszy mecz i już do śmieci wyrzucamy

Komentarze zostały zablokowane.