Startuje typowanie Bundesligi, LaLiga i Serie A!

Info
Startuje typowanie Bundesligi, LaLiga i Serie A!

Znamy już datę rozpoczęcia typowania w ramach Klasyfikacji Sezonu! Rywalizacja rozpocznie się 19 września, a więc dokładnie za dwa tygodnie. Wciąż więc jest mnóstwo czasu, aby wykupić Konto VIP (więcej na Klasyfikacja Sezonu). Tymczasem ruszamy z pozostałymi rozgrywkami ligowymi.

Pierwszy zestaw par, a więc 10 meczów, w ramach Klasyfikacji Sezonu zostanie dodany w najbliższych dniach. Jak pewnie zauważyliście, typowanie wystartuje w momencie, gdy najważniejsze ligi rozpoczną swój start i jest to jak najbardziej zamierzone.

Startuje nowy sezon w Bundeslidze, La Liga i Serie A

Jednak, aby start Klasyfikacji Sezonu był w ogóle możliwy, musimy najpierw rozpocząć typowanie w ligach krajowych. Start Premier League ogłosiliśmy już w tym poście. Za tydzień sezon 2020/21 rozpoczyna niemiecka Bundesliga oraz hiszpańska LaLiga (Messi zostaje, uff…). Tydzień później, a więc 19.09 wystartuje włoska Serie A. Na samym końcu, a dokładnie w drugiej połowie października, ogłosimy start Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej.

Konto VIP dla najlepszego typera

Wszystkie ligi krajowe są więc już gotowe na Wasze typy. W każdej dodane zostały po cztery pierwsze kolejki. Zwróćcie jednak uwagę, że wiele meczów pierwszych kolejek zostało przełożonych. Obecnie dodaliśmy im domyślne daty i godziny, a zmian dokonamy, jak tylko poznamy nowe terminy tych spotkań. Dla najlepszych typerów Bundesligi, LaLiga i Serie A czekają darmowe bilety na grę w Klasyfikacji Sezonu. Jeśli więc wygrasz typowanie jednej z powyższych lig w sezonie 2020/21, to bez dodatkowych kosztów będziesz mógł wziąć udział w jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu 2021.

Faworyci Bundesligi, LaLiga i Serie A

W Niemczech bez zaskoczenia. Ogromnym faworytem jest po raz kolejny Bayern Monachium, na zwycięstwo którego bukmacherzy ustawili kurs 1.14. Na kolejnych miejscach są Borussia Dortmund (7.0) i RB Lipsk (15.0). Ciekawa jest opcja typowania zwycięzcy całego sezonu bez udziału mistrza Niemiec. W takim scenariuszu bukmacherzy wyraźnie stawiają na zespół z Dortmundu (1.57).

Kryzys sportowy i organizacyjny jaki dopadł Barcelonę odbił się w kursach bukmacherów. Na zwycięstwo Katalończyków dość wysoki kurs – 2.88. Zwycięstwo ich odwiecznego rywala, a więc Realu Madryt, wyceniane jest tylko na 1.62. Na triumfie Atletico Madryt można już zarobić dobre pieniądze, bowiem kurs wynosi aż 10.0.

We Włoszech walka rozstrzygnie się pomiędzy Juventusem, a Interem. Kurs na triumf tej pierwszej drużyny to 2.0, a drugiej 3.0. Zwycięstwo kolejnej w klasyfikacji Atalanty wyceniane jest już na 10.0. Ciekawy jest kurs na AS Roma jeśli chodzi o TOP4 na koniec sezonu. Aż 3.1 za zajęcie miejsca w pierwszej „4”? Jak dla nas bardzo wysoko – można zastanowić się nad zagraniem tej opcji.

Mamy nadzieję, że rywalizacja w każdej z powyższych lig przyniesie Wam dużo frajdy. Z pewnością dziać się będzie bardzo wiele. Mecze każdej z tych lig znajdą się w Klasyfikacji Sezonu, gdzie wartość nagród to blisko 5 000 PLN! Zapraszamy do wykupienia subskrypcji i tym samym dołączenia do elitarnego grona typerów na Liga-Typera.pl!