Startuje typowanie Premier League 2020/21!

Premier League
Startują Premier League, Bundesliga i Ligue 1

Klasyfikacja Sezonu zbliża się wielkimi krokami. Jednym z nich jest rozpoczęcie typowania w kolejnej lidze – angielskiej Premier League. Sezon 2020/21 rozpocznie się 12. września meczem Fulham – Arsenal (13:30). Mecze tej ligi z pewnością znajdą się w Klasyfikacji Sezonu.

Typowanie Premier League jest całkowicie darmowe. Zakładajcie więc Mini Ligi, zapraszajcie znajomych i rywalizujcie w zamkniętych grupach.

Konto VIP dla najlepszego

Wszystkie darmowe ligi przeznaczone są głównie do zabawy, w związku z czym nie przewidujemy w nich nagród. Wyjątkiem jest wyróżnienie dla najlepszego typera, który wygrywając taką ligę, otrzyma bilet wstępu do rywalizacji w Klasyfikacji Sezonu. Jeśli więc wygrasz typowanie Premier League w sezonie 2020/21, to będziesz mógł wziąć udział w jesiennej edycji Klasyfikacji Sezonu 2021.

Kto faworytem Premier League?

Angielska Premier League tym różni się od pozostałych rozgrywek na kontynencie, że jednoznaczne wskazanie faworyta jest wręcz niemożliwe. Liverpool czy Manchester City? Chelsea czy Tottenham? Arsenal czy Manchester United? Największe szanse na wygranie sezonu 2020/21 bukmacherzy dają Manchesterowi City (1,73), Liverpoolowi (2,88) i Chelsea (12.0). Wrażenie robi różnica w kursach pomiędzy drugą, a trzecią drużyną. Bukmacherzy są wręcz pewni, że pierwsze dwa miejsce przypadną tym samym drużynom, co w sezonie 2019/20. Najmniejsze szans na utrzymanie daje się Fulham (1,91), WBA (2,1) i Aston Villi (2,7).

Uwaga na terminarz

Do typowanie dodaliśmy pierwsze cztery kolejki, jednak zwróćcie uwagę na to, że daty/godziny rozpoczęcia poszczególnych spotkań mogą się zmienić. Już w 1. kolejce nie odbędą się mecze Manchester City – Aston Villa i Burnley – Manchester United. Daty tych spotkań zostaną uaktualnione jak tylko poznamy nowe.

Premier League to nasza ulubiona liga. Mamy nadzieję, że zgromadzi wielu typerów. Niech wygra najlepszy!