Oficjalnie startuje 7. edycja Klasyfikacji Sezonu

Klasyfikacja Sezonu
Oficjalnie startuje 8. edycja Klasyfikacji Sezonu

Pora zawalczyć o wyjazd do Anglii na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą! W naszym elitarnym typowaniu właśnie ukazał się pierwszy zestaw par, oznacza to jedno – oficjalnie startujemy z nową edycją Klasyfikacji Sezonujesień 2020! Pierwszy mecz 19 września.

Wszyscy, którzy nie posiadają Konta VIP mają więc jeszcze sporo czasu, aby je wykupić. Pamiętajcie, że tylko Konto VIP daje możliwość gry o nagrody.

Konto VIP za jedyne 49 PLN

Uczestnictwo w jednej edycji KS to koszt jedynie 49 PLN. Co więcej, dla wszystkich, którzy byli z nami na poprzedniej stronie mamy bon rabatowy na kwotę 10 PLN! Jeśli więc grałeś z nami w poprzednich latach, to już wkrótce otrzymasz od nas kolejnego maila z informacją na ten temat. Aby wykupić subskrypcję, wystarczy przejść na stronę Konto -> Subskrypcja i skorzystać z jednej z trzech metod płatności: przelew bankowy, PayPal lub karta kredytowa/debetowa.

Blisko 5 000 PLN w puli nagród!

Najlepszy typer KS VII wyjedzie na mecz Premier League w towarzystwie żony, męża, kolegi, koleżanki czy brata lub siostry. Jednym słowem: nagroda dotyczy wyjazdu z osobą towarzyszącą, a jej wartość to 4 000 PLN! W skład nagrody wchodzi przelot dla dwóch osób, transfer z/na lotnisko, zakwaterowanie w hotelu na dwie noce ze śniadaniem oraz oczywiście bilety na mecz

Nagrody otrzymają także gracze z miejsc 2 i 3. Osoba, która zajmie 2. miejsce otrzyma karnet na rundę wiosenną 2021 wybranego klubu w Polsce. Trzeciego „na pudle” nagrodzimy koszulką wybranego klubu Ekstraklasy lub Premier League (do wyboru).

Łączna wartość nagród to blisko 5 000 PLN!

Czas trwania KS VII

7. edycja naszej zabawy potrwa od 19 września do 26 grudnia 2020. W sumie odbędzie się więc 15 kolejek, po 10 meczów w każdej. Prosty rachunek daje nam 150 spotkań, czyli do zdobycia jest aż 750 punktów (celny typ to 5 punktów). W tym miejscu prosimy także zapoznać się z Regulaminem KS.

Zapowiedzi kolejek i podsumowania

Każda z 15 kolejek zostanie odpowiednio zapowiedziana. Na tapetę weźmiemy wszystkie 10 spotkań każdej rundy i przedstawimy nasze typy wraz z kursami bukmacherów. Mamy nadzieję, że taka forma przypadnie Wam do gustu, a może nawet pomoże w typowaniu. Z kolei po zakończeniu ostatniego meczu w kolejce podsumujemy Wasze zmagania i wyróżnimy najlepszych.

Najlepsi są już z nami. A Ty?

Swój udział w VII edycji potwierdzili już zwycięzcy z poprzednich lat: Krzysztof „KrisBarca_92” Janiszewski oraz Sylwester „Al Bundy” Niedzielski. Walki o kolejne laury nie mógł odpuścić także ostatni zwycięzca KS, a więc Witold „wma” Mazurek. Są z nami także typerzy, którzy zwyciężali na Liga-Typera.pl w typowania ligowych – „reminho7„, „maer” czy „skaward„.

Zapowiada się więc niezwykła rywalizacja, która potrwa ponad 3 miesiące! Mamy nadzieję, że TY także dołączysz do naszego grona! Masz na to jeszcze 12 dni. Zaczynamy meczem Borussia Dortmund – Borussia Monchengladbach (19.09, godz. 18:30).

Zachęcamy także do zapoznania się ze stroną dedykowaną naszej zabawie – Klasyfikacja Sezonu.