Finał Ligi Mistrzów: Bayern pokona PSG?

Promocje

Czas na wielki finał z udziałem Roberta Lewandowskiego! Z tej okazji Betclic po raz kolejny przygotował BOOST kursu dla swoich graczy. Bayern pokona PSG w ciągu 90 minut? Betclic podwyższa kurs na zwycięstwo drużyny Hansa-Dietera Flicka z 2,00 na 2,70!

Finał marzeń? Chyba tak! Bayern pokonał długą i ciężką drogę aby znaleźć się w finale. Wysokie wygrane w meczach z Chelsea (7:1 w dwumeczu), Barceloną (8:2) i Lyonem (3:0) mogą temu przeczyć, ale wg nas nie świadczy to o słabości rywali, a o sile Bawarczyków. PSG z kolei miał teoretycznie łatwiejszą ścieżkę. Mimo to wygrane z Dortmundem (3:2 w dwumeczu), Atalantą (2:1) i RB Lipsk (3:0) nie przyszły łatwo.

Faworytem finału wydaje się Bayern, który imponuje formą po przerwie spowodowanej wirusem (wszystkie mecze wygrane!). Do tego magiczny Lewandowski, który strzelał we wszystkich meczach tej edycji Ligi Mistrzów. Pytanie wiec, kiedy „Lewy” wygra finał, jeśli nie teraz? Liga-Typera.pl stawia na wygraną Bayernu, dlatego też zachęcamy do skorzystania z Boostu od Betclic.

Zdarzenie możecie zagrać jako „singiel” za max. 25 PLN lub dołączyć do innych meczów na kuponie.