Wygraj EURO 2024 i jedź na West Ham!

Euro 2024
Wygraj EURO 2024 i jedź na West Ham!

Krok po kroku zbliżamy się do pierwszego meczu Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które w tym roku zostaną rozegrane za naszą zachodnią granicą. Najwyższy więc czas przedstawić dokładną listę nagród, które będą czekać na najlepszych typerów naszej zabawy. Gotowi?

Przypominamy, że podczas tegorocznego turnieju zmieniliśmy formułę typowania. Aby wejść do zabawy, należy wnieść symboliczną opłatę w wysokości 25 PLN (przelew) lib 30 PLN (PayPal). W zamian oferujemy cenne nagrody dla trzech najlepszych typerów o łącznej wartości 5 500 PLN!

Nagrody dla najlepszych typerów EURO 2024

  1. Wyjazd dla dwóch osób na mecz West Ham w ramach Premier League. Oprócz biletów na mecz, który odbędzie się na stadionie Olimpijskim, nagroda zawiera także przeloty na trasie dowolne lotnisko w Polsce – Londyn oraz hotel na 2 noce ze śniadaniami.
  2. Koszulka wybranego klubu Premier League. Laureat będzie mógł wybrać koszulkę dowolnego klubu Premier League z sezonu 2023/24.
  3. Replika piłki EURO 2024. Oficjalną piłką Mistrzostw Europy jest Adidas Fussballliebe.

Jak więc widzicie, jest o co walczyć! Mamy nadzieję, że razem z nami będzie bawić się naprawdę spora rzesza kibiców, a także pracowników firm i zorganizowanych grup. Dla tych ostatnich mamy oczywiście ofertę w postaci zamkniętych, spersonalizowanych lig.

Nagroda w postaci wyjazdu na mecz zostanie zrealizowana przez naszego partnera firmę ComeOnVilla! Zapraszamy na stronę ComeOnVilla.com, gdzie już wkrótce znajdziecie pełną ofertę na najbliższy sezon Premier League 2024/25.

2 komentarze do “Wygraj EURO 2024 i jedź na West Ham!

  1. w klasyfikacji jest moje imię i nazwisko,a chciałbym żeby było widać login,jak zmienić?

Komentarze zostały zablokowane.