Mini Ligi i EURO 2024

Euro 2024
Mini Ligi i EURO 2024

Możliwość tworzenia Mini Lig na bazie EURO 2024 właśnie została dodana! Każdy użytkownik posiadający subskrypcję „Konta EURO” może taka ligę założyć i zaprosić do niej innych graczy z wykupioną subksrypcją. A do startu Mistrzostwa zostało już tylko 17 dni… Nie czekajcie na ostatnią chwilę!

Zgodnie z naszymi zapowiedziamy, możliwość tworzenia Mini Lig na bazie EURO 2024 została dodana dopiero po zakończeniu sezonu ligowego. Od dziś możecie więc założyć taką ligę i zaprosić do niej rodzinę, przyjaciół czy kolegów z pracy. Pełna dowolność, ale z zachowaniem jednej ważnej reguły: każdy uczestnik takiej Mini Ligi musi posiadać aktywną subksrypcję.

Jak założyć Mini Ligę na bazie EURO 2024?

  1. Jeśli nie posiadasz konta to zarejestruj się i zaloguj.
  2. Przejdź do zakładki Subskrypcja, zaznacz „Konto EURO„, wybierz metodę płatności i naciśnij SUBSKRYBUJ.
  3. W zależności od wybranej metody płatności, wykonaj przelew bankowy (25 PLN) na wskazane w opisie konto lub zapłać PayPal-em (30 PLN). W przypadku wyboru pierwszej opcji, Twoje konto zostanie aktywowane manualnie po otrzymaniu od nas płatności. Jeśli z kolei wybierzesz PayPal-a, Twoje konto zostanie aktywowane automatycznie po zakończeniu płatności.
  4. Po aktywacji subskrypcji, na górnym menu zobaczysz nową opcje „EURO 2024„, gdzie będziesz mógł oddawać typy, sprawdzić klasyfikację czy zapoznać się z Regulaminem zabawy.

UWAGA! Jeśli na Twoim koncie istnieje dawna subskrypcja, to zrezygnuj z niej i powtórz cały proces od początku.

Prawda, że banalne? Zabawa w grupie ma zupełnie inny wymiar, dlatego też zapraszamy do zachęcania przyjaciół czy kolegów z pracy i wspólnej rywalizacji o niezwykłą nagrodę, jaką jest wyjazd na mecz Premier League dla dwóch osób!