EURO 2024 startuje już w piątek!

Euro 2024
EURO 2024 startuje już w piątek!

Możemy odliczać już godziny do pierwszego meczu EURO 2024. W najbliższy piątek o godz. 21:00 rezprezentacje Niemiec i Szkocji zainaugurują turniej rozgrywany w Niemczech. Na szczęście, nie zabraknie na nim naszej reprezentacji, która w ostatnich meczach ograła Ukrainę (3:1) i Turcję (2:1).

Do typowania na naszej stronie możecie przystąpić w dowolnym momencie trwania EURO 2024. Jednak jeśli na poważnie chcecie zawalczyć o główną nagrodę, jaką jest wyjazd do Londynu dla 2 osób na mecz West Ham, to powinniście typować od pierwszego meczu. Macie na to jeszcze 3 dni z lekkim okładem.

Wymagane „Konto EURO”

Przypominamy, że aby wziąć udział w zabawie (oraz móc zakładać/brać udział w Mini Ligach) należy posiadać aktywne konto EURO. Możecie je wykupić płacąc przelewem bankowym i wówczas jego cena to 25 PLN. W tej opcji konto aktywowane jest manualnie po otrzymaniu przez nas przelewu, dlatego też zalecamy nie czekać do ostatniego dnia, ponieważ przelew może dotrzeć do nas już po meczu inauguracyjnym.

Dużo szybszą opcją jest płatność PayPalem, jednak z uwagi na opłaty jego cena wynosi 30 PLN. Wybierając tę opcję konto zostanie aktywowane automatycznie po udanym zakończeniu płatności.

Nagrody na EURO 2024

Wprowadzenie przez nas opłat wiąże się przede wszystkim z nagrodami, jakie na Was czekają. Najlepszy typer EURO 2024 wyjedzie do Londynu na mecz West Ham-u! Poniżej cała lista nagród.

  1. Wyjazd dla dwóch osób na mecz West Ham w ramach Premier League. Oprócz biletów na mecz, który odbędzie się na stadionie Olimpijskim, nagroda zawiera także przeloty na trasie dowolne lotnisko w Polsce – Londyn oraz hotel na 2 noce ze śniadaniami.
  2. Koszulka wybranego klubu Premier League. Laureat będzie mógł wybrać koszulkę dowolnego klubu Premier League z sezonu 2023/24.
  3. Replika piłki EURO 2024. Oficjalną piłką Mistrzostw Europy jest Adidas Fussballliebe.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć wszystkim udanej zabawy, a naszej reprezentacji wyjścia z grupy, w której za rywali będziemy mieć Francję, Holandię i Austrię. Bawcie się dobrze i dzielcie się swoimi wrażeniami z typowania na naszych socialach na Facebooku i Instagramie!

1 komentarz do “EURO 2024 startuje już w piątek!

Dodaj komentarz