MŚ 2022: Polska – Argentyna

MŚ 2022
MŚ 2022: Polska - Argentyna

Bez wątpienia jest to najważniejszy mecz w XXI wieku dla reprezentacji Polski. Już remis da nam upragniony awans i bardzo możliwe, że z 1. miejsca – nie wierzymy bowiem, że Arabia pokona Meksyk. Wszystko w nogach piłkarzy, jesteśmy z Wami!

Statystyki Liga-Typera.pl

My jesteśmy optymistami – stawiamy właśnie na bramkowy remis i niech strzelają Robert Lewandowski oraz Leo Messi! Na Liga-Typera.pl względny optymizm – 48% stawia na podział punktów, a 37% na Argentynę. Najpopularniejsze typy to 1:1 (28%), 0:0 (18%) i 1:2 (12%). Poza tym 71% uważa, że zobaczymy tutaj under 2,5.

Polska – Argentyna: kursy bukmacherów

Co analitycy bukmachera NobleBet sądzą o tym meczu? Ich zdaniem sporym faworytem będą Argentyńczycy, których zwycięstwo wycenili po kursie 1.43.

PolskaRemisArgentyna
8.504.601.43

Na naszym kuponie typujemy zakład poniżej 2 gole Argentyny, za który otrzymamy zwrot stawki od bukmachera LV BET w przypadku DOKŁADNIE dwóch trafień Messiego i spółki.

Polska defensywa prezentuje się ostatnio bardzo solidnie, Wojciech Szczęsny nie wyjmował jeszcze piłki z siatki w Katarze, a 4 poprzednie mecze zagraliśmy na zero z tyłu. Argentyńczycy z kolei pomimo sporego potencjału w ofensywie budują swoje ataki dość monotonnie i w starciu z Meksykiem mieli gigantyczne problemy ze sforsowaniem obrony rywala. 

TypKursBukmacher
Argentyna poniżej 2 goli1.60LV BET 

Ostatnie mecze Polski:

  • Polska – Arabia Saudyjska 2:0
  • Meksyk – Polska 0:0
  • Polska – Chile 1:0

Ostatnie mecze Argentyny:

  • Argentyna – Meksyk 2:0
  • Argentyna – Arabia Saudyjska 1:2
  • ZEA – Argentyna 0:5

Historia meczów Polska – Argentyna

3 wygrane Polski2 remisy6 wygranych ArgentynyBilans bramkowy 12:18

5 komentarzy do “MŚ 2022: Polska – Argentyna

    1. To nie szczęście, Argentyna przestała grać, a mógł być rekord mistrzostw, ale wszystko przed nami

Komentarze zostały zablokowane.