MŚ 2022: Arabia Saudyjska – Meksyk

MŚ 2022
MŚ 2022: Arabia Saudyjska - Meksyk

Remis w tym meczu uszczęsliwi całą Polskę – wówczas tylko bardzo wysoka porażka z Argentyną pokrzyżuje nasze plany na awans. I taki wynik jest jak najbardziej realny! Jednak zwycięstwo Arabii da jej awans, a nas zepchnie w „otchłań rozpaczy” jeśli przegramy.

Statystyki Liga-Typera.pl

Coś podskórnie czujemy, że Meksyk wygra to spotkanie. Na Liga-Typera.pl także gracie w stronę drużyny z Ameryki Południowej (48%), choć dwa z trzech najpopularniejszych typów to remisy (1:120% i 0:015%). Najczęściej obstawiane zwycięstwo Meksyku pokrywa się z naszym typem – 1:0 (19%).

Arabia Saudyjska – Meksyk: kursy bukmacherów

Błyskawiczny rzut oka na to, kto będzie faworytem legalnych bukmacherów. Analitycy LV BET znacznie wyżej cenią Meksykanów, których zwycięstwo wycenili po kursie 1.65. 

Arabia SaudyjskaRemisMeksyk
4.90 4.451.65

Na naszym kuponie typujemy handicap azjatycki (+1) na korzyść Arabii Saudyjskiej, który oznacza, że jeśli nawet Arabia przegra różnicą dokładnie 1 gola, to i tak otrzymamy zwrot stawki. Ta ekipa pokazała się z bardzo dobrej strony w dotychczasowych spotkaniach i nie widzimy powodu, dla którego miałoby stać się inaczej na tle bezbarwnego Meksyku. Ekipa Taty Martino nie pokazała póki co nic nadzwyczajnego i trudno nam sobie wyobrazić ich dwubramkowe zwycięstwo nad Arabią Saudyjską. 

TypKursBukmacher
Arabia Saudyjska handicap azjatycki (+1)1.70NobleBet

Ostatnie mecze Arabii Saudyjskiej:

  • Polska – Arabia Saudyjska 2:0
  • Argentyna – Arabia Saudyjska 1:2
  • Arabia Saudyjska – Chorwacja 0:1

Ostatnie mecze Meksyku:

  • Argentyna – Meksyk 2:0
  • Meksyk – Polska 0:0
  • Meksyk – Szwecja 1:2

Historia meczów Arabia Saudyjska – Meksyk

0 wygranych Arabii Saudyjskiej0 remisów3 wygrane MeksykuBilans bramkowy 1:12