MŚ 2022: Chorwacja – Belgia

MŚ 2022
MŚ 2022: Chorwacja - Belgia

1/8 bez Belgii? Jest to bardzo realne. „Czerwone Diabły” po prostu muszą pokonać Chorwację, aby czuć się pewnym awansu. A to zadanie nie będzie łatwe. Zapowiada nam się mega widowisko z wieloma bramkami, co po meczu Polski będzie miłą odmianą.

Statystyki Liga-Typera.pl

Statystyki z Liga-Typera.pl nie są jednoznaczne. Po 40% stawia na Chrowację lub remis, 20% na Belgów. Najpopularniejszy typ to 2:1 (20%), ale kolejne dwa to już remisy: 1:1 (19%) i 0:0 (16%). BTTS i under/over 2,5 także dość wyrównane. Podobnie jak w przypadku drugiego meczu z tej grupy, my widzimy tutaj remis z wieloma bramkami.

Chorwacja – Belgia: kursy bukmacherów

Kto będzie faworytem tego spotkania? Analitycy ustalający kursy dla naszego partnera, czyli bukmachera LV BET spodziewają się szalenie zaciętego boju, natomiast minimalne wyżej cenią akcje Belgów. 

ChorwacjaRemisBelgia
2.803.402.60

Sytuacja przed ostatnimi meczami w grupie F jest klarowna. Chorwatom do awansu wystarcza remis, natomiast Belgowie potrzebują kompletu punktów. Która ekipa zrealizuje swój cel? Według nas będą to Chorwaci. 

Reprezentacja tego kraju prezentuje się póki co o niebo lepiej od Belgów i jeśli de Bruyne i spółka nie odmienią swojej gry w ciągu kilku dni, to będą mieli gigantyczne kłopoty w starciu z zespołem dowodzonym przez Lukę Modrica. Typujemy, że Belgowie nie pokonają Chorwatów, a w meczu obejrzymy 2 lub więcej goli. 

TypKursBukmacher
Chorwacja nie przegra i powyżej 1,5 goli2.00NobleBet

Ostatnie mecze Chorwacji:

  • Chorwacja – Kanada 4:1
  • Maroko – Chorwacja 0:0
  • Arabia Saudyjska – Chorwacja 0:1

Ostatnie mecze Belgii:

  • Belgia – Maroko 0:2
  • Belgia – Kanada 1:0
  • Belgia – Egipt 1:2

Historia meczów Chorwacja – Belgia

3 wygrane Chorwacji2 remisy3 wygrane BelgiiBilans bramkowy 9:6