MŚ 2022: Hiszpania – Niemcy

MŚ 2022
MŚ 2022: Hiszpania - Niemcy

Niemcy już wiedzą, jak zwykle czują się Polacy przed drugim spotkaniem mistrzostw. Mecz o wszystko dla reprezentacji naszych zachodnich sąsiadów to nowość. I to z jakim rywalem! Rachunek jest bardzo prosty – przegrywający Niecmcy żegnają się z MŚ w Katarze.

Statystyki Liga-Typera.pl

Połowa typujących w naszym serwisie stawia jednak na podział punktów. 0:0 (26%) i 1:1 (13%) to najczęściej wybierane remisy. Jeśli jednak Japonia pokona Kostarykę, a tak z pewnością się stanie, to taki wynik oznacza pożegnanie się ekipy Hansa-Dietera Flicka z mundialem. Generalnie nie wierzycie w Niemców – zaledwie 10% stawia ich w roli zwycięzców. Innym popularnym typem jest 2:1 dla Hiszpanii (16%).

Hiszpania – Niemcy: kursy bukmacherów

Błyskawiczny rzut oka na kursy od bukmachera LV BET. Zdaniem analityków tego serwisu bliżej zwycięstwa powinni być Hiszpanie, jednak patrząc na typowanie oddsmakerów spodziewamy się zaciętego pojedynku. 

HiszpaniaRemisNiemcy
2.253.703.15

W naszym typowaniu przewidujemy atrakcyjne spotkanie ze sporą liczbą bramek, a kurs na azjatycką linię powyżej 2,75 goli prezentuje się bardzo okazale. Obie reprezentacje posiadają mnóstwo argumentów w ofensywie, dlatego partia szachów wydaje się mało prawdopodobna. 

Niemcy mają nóż na gardle i muszą szukać punktów, jeśli marzą o awansie do dalszych gier. Jednak Hiszpania w starciu z Kostaryką zaimponowała rozmachem w ofensywie, dlatego mocno wierzymy, że w niedzielny wieczór czeka nas kapitalne widowisko. 

TypKursBukmacher
Powyżej 2,75 goli2.05NobleBet

Ostatnie wyniki Hiszpanii:

  • Hiszpania – Kostaryka 7:0
  • Jordania – Hiszpania 1:3
  • Hiszpania – Szwajcaria 1:2

Ostatnie wyniki Niemców:

  • Niemcy – Japonia 1:2
  • Oman – Niemcy 0:1
  • Anglia – Niemcy 3:3

Historia meczów Hiszpania – Niemcy

7 wygranych Hiszpanii6 remisów9 wygranych NiemcówBilans bramkowy23:28