MŚ 2022: Brazylia – Szwajcaria

MŚ 2022
MŚ 2022: Brazylia - Szwajcaria

Znamy już jednego zwycięzcę grupy – jest nim Francja. Czy dołączy do niej dzisiaj Brazylia? A może jednak Szwajcaria? Jak Canarinhos poradzą sobie bez kontuzjowanego Neymara? Czeka nas bardzo wyrównany pojedynek, w którym faworyt nie jest tak oczywisty.

Statystyki Liga-Typera.pl

Wy jednak jesteście przekonani, że to Brazylia zwycięży. Aż 89% stawia na ekipę z Ameryki Południowej! Wygraną Szwajcarii obstawiają jedynie jednostki. My również skłaniamy się ku wygranej faworyta (2:1 – drugi najpopularniejszy typ wybrany przez 17% grających), ale coś nam podpowiada, że padnie remis. Patrząc chociażby na bilans meczów tych drużyn, to jest on idealnie remisowy. Inne popularne typy to 2:0 (36%) i 3:1 (15%).

Brazylia – Szwajcaria: kursy bukmacherów

Co na temat tego spotkania sądzą legalni bukmacherzy? W typowaniu analityków naszego partnera, czyli firmy LV BET nie ma większej niespodzianki, a oddsmakerzy przewidują, że znacznie bliżej zwycięstwa będzie ekipa Canarinhos. 

BrazyliaRemisSzwajcaria
1.405.008.25

My z kolei obstawiamy 2 lub więcej trafień Canarinhos (zwrot stawki przy dokładnie 2 golach).

W starciu przeciwko mocnym Serbom, Neymar i spółka zaprezentowali kapitalny futbol i powinni strzelić znacznie więcej, niż „tylko” 2 gole. Brazylijczycy 2-krotnie obijali słupek i poprzeczkę bramki Serbów, a w ich grze widać było rozmach i polot. W tej sytuacji co najmniej 2 bramki dla faworytów mundialu wydają nam się bardzo prawdopodobne. 

TypKursBukmacher
Brazylia powyżej 2 gole1.85NobleBet

Ostatnie wyniki Brazylii: 

  • Brazylia – Serbia 2:0
  • Brazylia – Tunezja 5:1
  • Brazylia – Ghana 3:0

Ostatnie wyniki Szwajcarii:

  • Szwajcaria – Kamerun 1:0
  • Ghana – Szwajcaria 2:0
  • Szwajcaria – Czechy 2:1

Historia meczów Brazylia – Szwajcaria

1 wygrana Brazylii2 remisy1 wygrana SzwajcariiBilans bramkowy 5:5