MŚ 2022: Argentyna – Meksyk

MŚ 2022
MŚ 2022: Argentyna - Meksyk

Bardzo ciekawy pojedynek. Można powiedzieć, że „o być albo nie być” dla jednej ze stron. Przegrywająca Argentyna żegna się z turniejem, przegrywający Meksyk redukuje swoje szanse do minimum. Z kolei remis sprawi, że polskim kibicom zrobi się gorąco.

Statystyki Liga-Typera.pl

I tutaj zaskoczenie, bowiem najpopularniejszy typ to 0:0 (25%). Przy takim wyniku Argentyna zrobi wszystko, aby w ostatniej kolejce ograć Polskę. Kolejne typy to 2:0 (21%) i 2:1 (15%). My skłaniamy się ku temu pierwszemu, a więc dwubramkowego zwycięstwa Albicelestes. Praktycznie tyle samo (63%) stawia zarówno na Argentynę, jak i na under 2,5 oraz brak bramek z obu stron.

Argentyna – Meksyk: kursy bukmacherów

Typowanie analityków bukmachera NobleBet dość jasno wskazuje ekipę, która zgarnie komplet punktów w tym meczu. Oddsmakerzy przewidują triumf Argentyny, a kurs na zwycięstwo ekipy Leo Messiego wynosi 1.55. 

Argentyna Remis Meksyk
1.554.107.00

W przypadku tego meczu totalnie zgadzamy się z analitykami legalnych bukmacherów i typujemy wygraną Argentyny. Idziemy jednak o krok dalej i obstawiamy handicap azjatycki (-0,75), licząc na przekonujący triumf Albicelestes (skromne zwycięstwo Argentyny daje nam wygraną połowę stawki). 

Drużyna Lionela Scaloniego skompromitowała się na inaugurację, jednak traktujemy to jako wypadek przy pracy. Meksyk nic nie pokazał w starciu z Polską i nie dajemy mu szans przeciwko Argentyńczykom. 

TypKursBukmacher
Argentyna handicap (-0,75)1.70LV BET 

Ostatnie wyniki Argentyny:

  • Argentyna – Arabia Saudyjska 1:2
  • ZEA – Argentyna 0:5
  • Argentyna – Jamajka 3:0

Ostatnie wyniki Meksyku:

  • Meksyk – Polska 0:0
  • Meksyk – Szwecja 1:2
  • Meksyk – Irak 4:0

Historia meczów Argentyna – Meksyk

16 wygranych Argentyny 14 remisów5 wygranych Meksyku Bilans bramkowy 56:31