MŚ 2022: Japonia – Chorwacja

MŚ 2022
MŚ 2022: Japonia - Chorwacja

Pogromcy Niemców i Hiszpanów kontra wicemistrzowie Świata. Ależ to będzie starcie! Japonia jest jedną z rewelacji tych mistrzostw i wciąż może zaskakiwać. W dotychczasowych 4 meczach 1/8 finału odpadały ekipy z drugich miejsc w grupie. Czy taki sam los spotka Chorwację?

Statystyki Liga-Typera.pl

Interesująco rozkładają się typy na ten mecz. Chorwaci wciąż mają większe „wzięcie”, ale to zaledwie 41%. 32% stawia na remis, a 27% na Japończyków. Najpopularniejsze typy to 1:2 (23%), 2:1 (17%) i 1:1 (15%). 63% widzi tutaj bramki z obu stron, a połowa uważa, że zobaczymy więcej niż 2 gole.

Japonia – Chorwacja: kursy bukmacherów

Analitycy bukmachera NobleBet przewidują wyrównane spotkanie. Delikatnym faworytem jest Chorwacja, jednak Japończycy pokonując Hiszpanów oraz Niemców udowodnili, że potrafią grać w piłkę. 

JaponiaRemisChorwacja
4.003.402.05

Nasze typowanie skłania się ku niskiej liczbie goli. Obie reprezentacje grały ze sobą na mundialach dwukrotnie, a w tych meczach padł tylko 1 gol i nie zdziwimy się, jeśli po raz kolejny będziemy świadkami partii szachów. 

Mecze w fazie pucharowej mają to do siebie, że zazwyczaj każdy myśli w pierwszej kolejności o tym, żeby gola nie stracić, a dopiero później poszukać swoich okazji pod bramką rywala. Chorwacja aż dwa razy bezbramkowo remisowała na tym mundialu i kolejny niski wynik nie będzie dla nas zaskoczeniem. 

TypKursBukmacher
Poniżej 2,25 goli1.80LV BET

Ostatnie mecze Japonii:

  • Japonia – Hiszpania 2:1
  • Japonia – Kostaryka 0:1
  • Niemcy – Japonia 1:2

Ostatnie mecze Chorwacji:

  • Chorwacja – Belgia 0:0
  • Chorwacja – Kanada 4:1
  • Maroko – Chorwacja 0:0

Historia meczów Japonia – Chorwacja

0 wygranych Japonii1 remis1 wygrana ChorwacjiBilans bramkowy 0:1