MŚ 2022: Anglia – Senegal

MŚ 2022
MŚ 2022: Anglia - Senegal

W fazie grupowej mieliśmy wiele niespodzianek. W 1/8 finału na razie ich brak, a więc może to dziś sensację sprawi Polska lub Senegal? Więsze szanse na to ma ekipa z Afryki, która może napsuć krwi dumnym Anglikom. Wg nas będzie to dość wyrównane spotkanie.

Statystyki Liga-Typera.pl

Piłkarze Senegalu, podobnie jak nasza reprezentacja, skazywani są na pożarcie (zaledwie 4% gra w ich stronę). Zdecydowanym faworytem są Anglicy (76%), a najpopularniejsze typy to 2:1 (26%) i 2:0 (22%). Połowa z Was uważa, że zobaczymy BTTS oraz over 2,5. Nie ma więc zdecydowania w tych kwestiach. Wydaje nam się, że faworyt wygra, ale będzie to mocno wymęczone zwycięstwo.

Anglia – Senegal: kursy bukmacherów

Oddsmakerzy bukmachera NobleBet nie mają cienia wątpliwości i typują dość łatwe zwycięstwo Anglików. Czy tak się stanie? Przekonamy się już dziś wieczorem.

AngliaRemisSenegal
1.554.007.75

Kursy NobleBet dość mocno faworyzują Anglików i podejrzewamy, że oddsmakerzy tego bukmachera mogą mieć rację. My jednak szukamy nieco wyższych przeliczników, dlatego na naszym kuponie typujemy trafienie Harry’ego Kane’a

Kapitan reprezentacji Anglii przyleciał do Kataru jako jeden z głównych faworytów do tytułu króla strzelców, a tymczasem po fazie grupowej obok jego nazwiska widnieje cyfra 0. Jest to o tyle dziwniejsze, że Anglicy strzelili aż 9 bramek w grupie, dlatego typujemy, że w niedzielę zła passa Kane’a dobiegnie końca. 

TypKursBukmacher
Kane strzeli gola2.27LV BET

Ostatnie mecze Anglii:

  • Walia – Anglia 0:3
  • Anglia – USA 0:0
  • Anglia – Iran 6:2

Ostatnie mecze Senegalu:

  • Ekwador – Senegal 1:2
  • Katar – Senegal 1:3
  • Holandia – Senegal 2:0

Historia meczów Anglia – Senegal

To będzie pierwsze w historii bezpośrednie starcie Anglików z Senegalem.