MŚ 2022: Brazylia – Korea Południowa

MŚ 2022
MŚ 2022: Brazylia - Korea Południowa

Trudno w tym meczu wskazać na Koreę. Wieczorne starcie to klasyczna walka Dawida z Goliatem. Naszpikowana gwiazdami Brazylia powinna łatwo zwyciężyć, wygrywając różnicą co najmniej dwóch bramek. Czy jednak brak Neymara nie okaże się decydujący?

Statystyki Liga-Typera.pl

W tym meczu o niespodziankę będzie niezwykle trudno. I według nas do takowej nie dojdzie. Faworyt powinien zwyciężyć co najmniej dwoma bramkami. Nasz typ jest najczęsciej wybierany na Liga-Typera.pl (39%). Potem mamy 3:0 (15%) i 3:1 (13%). W sumie na Brazylię postawiło 88% typujących, a na remis 11%. Zdecydowana większość (70%) uważa także, że Korea Płd nie zdobędzie bramki.

Brazylia – Korea Południowa: kursy bukmacherów

Analitycy bukmachera NobleBet nie mają cienia wątpliwości, czyim łupem padnie to spotkanie i kto zamelduje się w kolejnej rundzie. Ich zdaniem Brazylijczycy udowodnią swoją wyższość i pewnie awansują do ćwierćfinału. 

BrazyliaRemisKorea Płd
1.256.25 16.00

Mecz prawdopodobnie zakończy się triumfem Brazylijczyków, natomiast nie spodziewamy się tutaj pogromu. Korea to nie są chłopcy do bicia, o czym najlepiej przekonały się drużyny Portugalii oraz Urugwaju. 

Warto pamiętać, że w ekipie Canarinhos niemalże na 100% zabraknie Neymara. Gwiazdor PSG odczuwa skutki kontuzji odniesionej w starciu z Serbami, a bez niego gra ofensywna Brazylijczyków traci sporo na jakości. 

TypKursBukmacher
Poniżej 3 goli1.62LV BET

Ostatnie mecze Brazylii:

  • Kamerun – Brazylia 1:0
  • Brazylia – Szwajcaria 1:0
  • Brazylia – Serbia 2:0

Ostatnie mecze Korei Płd.:

  • Korea Płd – Portugalia 2:1
  • Korea Płd – Ghana 2:3
  • Urugwaj – Korea Płd 0:0

Historia meczów Brazylia – Korea Płd

4 wygrane Brazylii0 remisów 1 wygrana Korei Płd Bilans bramkowy 13:4