MŚ 2022: Holandia – USA

MŚ 2022
MŚ 2022: Holandia - USA

Przed nami pierwszy mecz 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze. Zdecydowanym faworytem są Holendrzy, ale czy nie zlekceważą oni ekipy z Ameryki Północnej? Piłkarze USA na pewno zagrają odważnie i powinniśmy zobaczyć otwarty pojedynek.

Statystyki Liga-Typera.pl

Na Liga-Typera.pl nie jest zaskoczeniem, że gracie w stronę Holandii (68%), jednak spodziewaliśmy się nieco większego procenta grających w stronę „Pomarańczowych”. Część z Was wróży tutaj nawet sporą niespodziankę (9%). My dość pewnie gramy w stronę faworyta, nawet w handicapie -1. Najpopularniejsze Wasze typy to 2:1 (26%), 1:0 (22%) i 2:0 (16%). 64% stawia na under 2,5, a 46% na BTTS.

Holandia – USA: kursy bukmacherów

Analitycy bukmachera NobleBet spodziewają się twardego boju o ćwierćfinał w tej parze. Ich zdaniem faworytem będą Holendrzy, jednak kurs 1.90 wskazuje, że czeka ich zacięty pojedynek.

HolandiaRemisUSA
1.903.454.65

My nie podejmujemy się próby wytypowania triumfatora, lecz obstawiamy nieco bezpieczniejszy naszym zdaniem zakład na co najmniej 2 gole w tym meczu.

Holendrzy dysponują sporym potencjałem w przodzie i są w stanie sami pokryć tę linię, natomiast nie można wykluczać także gola dla Amerykanów. Reprezentacja USA pokazała się na tym mundialu z pozytywnej strony, a kilku jej zawodników ofensywnych posiada spory potencjał. W tej sytuacji spodziewamy się otwartego spotkania z kilkoma bramkami i taki właśnie kupon obstawiamy w LV BET. 

TypKursBukmacher
Powyżej 2 gole1.72LV BET 

Ostatnie mecze Holandii:

  • Holandia – Katar 2:0
  • Holandia – Ekwador 1:1
  • Senegal – Holandia 0:2

Ostatnie mecze USA:

  • Iran – USA 0:1
  • Anglia – USA 0:0
  • USA – Walia 1:1

Historia meczów Holandia – USA

3 wygrane Holandii0 remisów 1 wygrana USABilans bramkowy 8:5