MŚ 2022: Argentyna – Australia

MŚ 2022
MŚ 2022: Argentyna - Australia

Tak wyraźnego kursu na Argentynę nie było nawet w meczach tego zespołu z Meksykiem czy Polską. Australia skazywana jest na pożarcie i będziemy bardzo zaskoczeni, jeśli zdoła powalczyć. Z drugiej strony nie ma nic do stracenia, a to tylko dobrze dla widowiska.

Statystyki Liga-Typera.pl

Ciężko w tym meczu wskazać innego faworyta niż zespół dowodzony przez Leo Messi. Australijczycy zostaną „zjedzeni” tak samo, jak Polacy, a może nawet okazalej. Podzielacie nasze zdanie, bowiem aż 93% gra w stronę zespołu z Ameryki Południowej. Najpopularniejsze typy to 2:0 (47%), 3:0 (15%) i 2:1 (12%). Poza tym, 75% uważa, że Australia nie zdobędzie nawet bramki.

Argentyna – Australia: kursy bukmacherów

Bukmacher NobleBet nie daje większych szans Australijczykom i płaci za triumf Messiego i spółki po kursie 1.16. 

ArgentynaRemisAustralia
1.167.5024.00

Jakakolwiek niespodzianka w tym meczu byłaby nie lada sensacją, dlatego zakład na handicap (-1,75) na korzyść Argentyny wydaje się być rozsądny.

Messi i spółka to drużyna o dwie klasy lepsza od Australijczyków, dla których sam awans do fazy pucharowej jest sporym wydarzeniem. O sile reprezentacji Argentyny mieliśmy przyjemność przekonać się na własnej skórze, a że Australia nie wydaje się na papierze mocniejsza od nas, to również nie powinna mieć zbyt wiele do powiedzenia w tym spotkaniu. 

TypKursBukmacher
Argentyna handicap (-1,75)1.70LV BET

Ostatnie mecze Argentyny:

  • Polska – Argentyna 0:2
  • Argentyna – Meksyk 2:0
  • Argentyna – Arabia Saudyjska 1:2

Ostatnie mecze Australii:

  • Australia – Dania 1:0
  • Tunezja – Australia 0:1
  • Francja – Australia 4:1

Historia meczów Argentyna – Australia

3 wygrane Argentyny1 remis0 wygranych AustraliiBilans bramkowy 7:3