MŚ 2022: Portugalia – Urugwaj

MŚ 2022
MŚ 2022: Portugalia - Urugwaj

Pokonując Urugwaj, Portugalczycy wygrają grupę H. Takie rozstrzygnięcie plus wygrana Korei Południowej praktycznie zamkną szansę Urugwaju na awans. A to w tym piłkarskim kraju odebrane zostanie jako wielka porażka. Zapowiada się naprawdę ciekawy bój!

Statystyki Liga-Typera.pl

Generalnie nie podzielacie naszego zdania. Zaledwie 6% stawia na Urugwaj, a 34% na remis. Portugalia jest faworytem o czym świadczy najpopularniejszy typ 2:1 wybrany przez 24% typujących. Kolejne wybory to 1:1 (20%) i 1:0 (14%). Nieznaczna większość gra under 2,5, a blisko 60% BTTS.

Portugalia – Urugwaj: kursy bukmacherów

Analitycy bukmachera NobleBet mieli niemały orzech do zgryzienia w kontekście wytypowania faworyta tego spotkania. Ich zdaniem nieco bliżej zwycięstwa powinni być Portugalczycy, jednak kursy zapowiadają twardy bój o komplet punktów. 

PortugaliaRemis Urugwaj
2.003.454.15

Z kolei nasze typowanie meczu Portugalia – Urugwaj idzie w kierunku goli z obu stron.

Portugalczycy pokazali spory potencjał w ofensywie na inaugurację przeciwko Danii, jednak ich gra obronna wołała momentami o pomstę do nieba. Również Urugwaj ma tak dobrych napastników, że trudno nam uwierzyć, że Suarez, Darwin Nunez i Cavani po raz kolejny mogą zagrać na zero w przodzie. Urugwajczycy marząc o awansie muszą zagrać tutaj o pełną pulę, a to zapowiedź sporych emocji i (miejmy nadzieję) kilku goli. 

TypKursBukmacher
Obie drużyny strzelą 1.92LV BET 

Ostatnie wyniki Portugalii:

  • Portugalia – Ghana 3:2
  • Portugalia – Nigeria 4:0
  • Portugalia – Hiszpania 0:1

Ostatnie wyniki Urugwaju:

  • Urugwaj – Korea Południowa 0:0
  • Kanada – Urugwaj 0:2
  • Urugwaj – Iran 0:1

Historia meczów Portugalia – Urugwaj

0 wygranych Portugalii0 remisów1 wygrana UrugwajuBilans bramkowy 1:2