MŚ 2022: Maroko – Hiszpania

MŚ 2022
MŚ 2022: Maroko - Hiszpania

Pojedynek krajów oddzielonych Cieśniną Gibraltarską wzbudza nie tylko sportowe emocje. Hiszpania jest naszym głównym faworytem do mistrzostwa, jednak mecz z Maroko nie będzie łatwy i przyjemny. Ekipa z Afryki ma bardzo mocny skład i potwierdziła już swoją jakość.

Statystyki Liga-Typera.pl

Na Liga-Typera.pl panuje jednak mocne przekonanie o triumfie faworyta. Aż 75% gra w stronę Hiszpanii, a jedynie 6% widzi awans Maroka. Dokładnie 57% uważa, że zobaczymy tutaj over 2,5 oraz BTTS. Najpopularniejsze typy to 1:2 (25%), 0:2 (18%) i 1:3 (15%).

Maroko – Hiszpania: kursy bukmacherów

Analitycy naszego partnera, bukmachera NobleBet nieco wyżej cenią Hiszpanów i płacą za ich triumf po kursie 1.55. Maroko to jednak rewelacja tego mundialu i z pewnością tanio skóry nie sprzeda. 

MarokoRemisHiszpania
8.003.951.55

I właśnie takie jest nasze typowanie, a mianowicie obstawiamy handicap (+1) na korzyść Maroka (w przypadku skromnego zwycięstwa Hiszpanii otrzymamy zwrot stawki). Drużyna z Afryki pokazała znakomitą grę w fazie grupowej i według nas w pełni zasłużenie wysłała do domu Belgów. 

Czy Maroko ma szansę w starciu z Hiszpanami? Japończycy udowodnili, że ekipa Luisa Enrique ma swoje słabe strony, a jeśli Maroko zagra chociaż po części z taką pasją jak z Belgami, to nie będzie na straconej pozycji. 

TypKursBukmacher
Maroko handicap (+1)1.82LV BET

Ostatnie mecze Maroka:

  • Kanada – Maroko 1:2
  • Belgia – Maroko 0:2
  • Maroko – Chorwacja 0:0

Ostatnie mecze Hiszpanii:

  • Japonia – Hiszpania 2:1
  • Niemcy – Hiszpania 1:1
  • Hiszpania – Kostaryka 7:0

Historia meczów Maroko – Hiszpania

0 wygranych Maroka1 remis2 wygrane HiszpaniiBilans bramkowy 4:6