MŚ 2022: Francja – Dania

MŚ 2022
MŚ 2022: Francja - Dania

Francja może zapewnić sobie awans, Dania nie musi go jeszcze stracić. Nawet porażka nie zamyka Duńczykom szans na awans, a wszystko dzięki remisowi z Tunezją. Jeśli jednak Australia pokona Tunezję, to pojedynek Australia – Dania będzie tym o awans.

Statystyki Liga-Typera.pl

Wprawdzie 64% gra w stronę Francji, ale aż 35% stawia na remis. Mało tego, najpopularniejszy typ to 0:0 (25%). 19% stawia na 2:1, 18% na 2:0. W kwestii BTSS i over 2,5 jesteście podzieleni niemal po połowie. My uważamy, że obie strony powinny zdobyć gola.

Francja – Dania: kursy bukmacherów

Kursy bukmacherskie przed tym spotkaniem sugerują dość wyrównane spotkanie, natomiast faworytem według analityków LV BET będą Trójkolorowi, za których bukmacher płaci po kursie 1.80. 

FrancjaRemisDania
1.803.605.00

W tym meczu nie powinniśmy narzekać na nudę, a na boisku powinno się sporo dziać. Dlatego też typujemy gole w obie strony i obstawiamy, że piłka wyląduje w siatce co najmniej 3 razy. 

Obie ekipy mają dość bogatą historię bezpośrednich pojedynków w poprzednich latach i nie zawsze Francuzi radzili sobie z Duńczykami. Ci ostatni mają spory nóż na gardle, a porażka w tym spotkaniu może zamknąć im drogę do 1/8 finału. Mecz przeciwko Australii pokazał, że defensywę Francuzów można sforsować i typujemy, że Dania będzie miała swoje okazje pod bramką Llorisa. 

TypKursBukmacher
Obie drużyny strzelą/Powyżej 2,5 goli2.60NobleBet

Ostatnie wyniki Francji:

  • Francja – Australia 4:1
  • Dania – Francja 2:0
  • Francja – Austria 2:0

Ostatnie wyniki Danii:

  • Dania – Tunezja 0:0
  • Dania – Francja 2:0
  • Chorwacja – Dania 2:1

Historia meczów Francja – Dania

8 wygranych Francji 2 remisy7 wygranych DaniiBilans bramkowy 21:32