MŚ 2022: Argentyna – Francja (finał)

MŚ 2022
MŚ 2022: Argentyna - Francja (finał)

Na takie drużyny w finale wszyscy czekaliśmy. Starcie tytanów, rywalizacja legend, pojedynek drużyn, które sięgały już po Puchar Świata. Co więcej, z jednej strony legendarny już Leo Messi, z drugiej młody, ale już niezwykle utytuowany Kylian Mbappe. Mecz wielkich drużyn z niezwykłymi generałami na czele.

Statystyki Liga-Typera.pl

Tak wyrównanego meczu jeśli chodzi o rozkład typów na tych mistrzostwach jeszcze nie widzieliśmy. 31% stawia na Argentynę, 37% na Francję, a 32% na remis. I wcale nas to nie dziwi! Sami do końca nie wiedzieliśmy jak grać ten mecz i ostatecznie wybraliśmy bramkowy remis. Spodziewacie się otwartego spotkania i wielu bramek. 75% uważa, że zobaczymy trafienia z obu stron, a 60% upatruje over 2,5. Najpopularniejsze trzy typy także po równo podzielone: 23% stawia na 1:2, 19% na 2:1, a 14% na remis 1:1.

Argentyna – Francja: kursy bukmacherów

Typując faworyta meczu finałowego analitycy bukmachera NobleBet stanęli przed niełatwym zadaniem i doskonale widać to po ich kursach. Minimalnym faworytem oddsmakerów są Trójkolorowi, jednak kurs na poziomie 2.80 jasno pokazuje, jak trudna przeprawa czeka ich w niedzielę. 

ArgentynaRemisFrancja
2.853.102.80

My w naszym typowaniu nie wskażemy triumfatora, lecz obstawiamy zakład powyżej 2 gole.

W obu ekipach aż roi się od znakomitych napastników, dlatego pomimo, że to finał, to na boisku powinno się sporo dziać. 2 lub więcej goli padło w 13/13 ostatnich meczów Argentyny oraz w 22/24 poprzednich spotkań reprezentacji Francji, dlatego każdy inny scenariusz w niedzielne popołudnie byłby dla nas sporym zaskoczeniem. 

TypKursBukmacher
Powyżej 2 gole1.80LV BET

Ostatnie mecze Argentyny:

  • Argentyna – Chorwacja 3:0
  • Holandia – Argentyna 2:3 (po karnych)
  • Argentyna – Australia 2:1

Ostatnie mecze Francji:

  • Francja – Maroko 2:0
  • Anglia – Francja 1:2
  • Francja – Polska 3:1

Historia meczów Argentyna – Francja

4 wygrane Argentyny0 remisów1 wygrana FrancjiBilans bramkowy 9:5