Oficjalne wyniki typowania MŚ 2022

MŚ 2022
Oficjalne wyniki typowania MŚ 2022

Pierwsze „zimowe” Mistrzostwa Świata w piłce nożnej za nami. Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się z nami przez ostatni miesiąc. Zapowiedzi meczów, liczne konkursy z nagrodami na Facebooku i Instagramie, a przede wszystkim typowanie na Liga-Typera.pl – to wszystko co dla Was przygotowaliśmy.

W zabawie udział wzięło 2646 graczy. Wielu z nich bawiło się w zamkniętych Mini Ligach. Po raz pierwszy udostępniliśmy także „Ofertę dla firm i grup„, z której skorzystała firma ACO – serdecznie dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie!

Najlepsi typerzy MŚ 2022

W mistrzostwach rozegrano 64 spotkania, a więc do zdobycia było 320 punktów. Jednak tylko dwóch graczy przekroczyło magiczną liczbę 100. „Sir Lukas” i „Roberto Carlos” walczyli do ostatniego meczu, a o zwycięstwie lub porażce zadecydował zaledwie 1 punkt. Pierwszy z nich zdobył 101 punktów, drugi 100. Statystyki obu typerów są niezwykle podobne – obaj przewidzieli tyle samo wyników oraz zaliczyli taką samą liczbę „1×2 + RB”. Zadecydowało „1×2” – 17 do 16 i tutaj właśnie pojawił się ten 1 punkt różnicy.

Na 3. pozycji uplasował się „RemekM„, który także typował 64 spotkania, ale to on jako jedyny przewidział wyniki aż 13 spotkań. Niestety dla niego, zaliczył dużo mniej „1×2 + RB” stąd stracił do lidera 5 „oczek”.

Nasza Redakcja świetnie rozpoczęłą typowanie i w pewnym momencie byliśmy nawet na wysokiej 7. pozycji! Niestety słabe typy na koniec spowodowały, że ostatecznie zakończyliśmy rywalizację na 284. miejscu z 8 celnymi typami.

Podział nagród dla najlepszych typerów

  1. Łukasz z Krakowa („Sir Lukas” – 101 pkt.) – replika koszulki wybranego klubu Premier League z sezonu 2022/23
  2. Maciej z Madrytu („Roberto Carlos” – 100 pkt.) – piłka nożna Nike/Adidas
  3. Remigiusz z Lubina („RemekM” – 96 pkt.) – czapeczka wybranego klubu Premier League

Całej trójce gratulujemy sukcesu i wybitnego typowania. Prosimy o kontakt w celu odebrania nagrody rzeczowej!

Wszystkim pozostałym graczom biorącym udział w typowaniu MŚ 2022 serdecznie dziękujemy za wybór naszej strony i jednocześnie zapraszamy do rywalizacji w trwających ligach w sezonie 2022/23.