MŚ 2022: Chorwacja – Maroko (mecz o 3. miejsce)

MŚ 2022
MŚ 2022: Chorwacja - Maroko (mecz o 3. miejsce)

Z pewnością można uznać, że obie drużyny na tym etapie turnieju to duża niespodzianka. Zarówno Chorwacja, jak i Maroko wyeliminowały dużo silniejszych przeciwników i przegrały dopiero w półfinale. Teraz zmierzą się ponownie – w fazie grupowej padł bezbramkowy remis.

Statystyki Liga-Typera.pl

Na Liga-Typera.pl widzicie ten mecz na remis (34%). Najpopularniejszy typ to 1:1 wybrany przez 25% grających. Potem mamy 2:1 (17%) i 1:2 (15%), a więc zdania podzielone. 60% uważa, że oba zespoły strzelą, a 64%, że zobaczymy under 2,5. My stawiamy na underdoga.

Chorwacja – Maroko: kursy bukmacherów

Kursy od jednego z partnerów naszego serwisu, czyli bukmachera NobleBet sugerują dość wyrównany pojedynek – minimalnym faworytem powinni być zdaniem analityków Chorwaci. 

ChorwacjaRemisMaroko
2.353.503.15

Na naszym kuponie skorzystaliśmy z opcji BetBuilder i obstawiamy kombinację Chorwacja nie przegra/poniżej 3,5 goli w meczu.

Poprzednie fazy katarskiego mundialu pokazały, że w spotkaniach z udziałem obu reprezentacji nie pada sporo goli i według nas podobnie stanie się w sobotę. Nie sądzimy także, żeby Chorwaci mogli polec w tym spotkaniu. To znacznie bardziej doświadczona drużyna i naszym zdaniem to na ich szyjach zawisną brązowe medale. 

TypKursBukmacher
Chorwacja nie przegra/poniżej 3,5 goli1.98LV BET

Ostatnie mecze Chorwacji:

  • Argentyna – Chorwacja 3:0
  • Chorwacja – Brazylia 2:1 (po karnych)
  • Japonia – Chorwacja 1:2 (po karnych)

Ostatnie mecze Maroka:

  • Francja – Maroko 2:0
  • Maroko – Portugalia 1:0
  • Maroko – Hiszpania 1:0 (po karnych)

Historia meczów Chorwacja – Maroko

0 wygranych Chorwacji1 remis0 wygranych MarokaBilans bramkowy 0:0