MŚ 2022: Francja – Polska

MŚ 2022
MŚ 2022: Francja - Polska

W ambiwalentnych nastrojach podchodzimy do tego spotkania. Z jednej strony bardzo cieszymy się z awansu do 1/8, z drugiej jednak jesteśmy mocno rozczarowani stylem. Mistrz Świata, podobnie jak Argentyna, może obnażyć nasze braki, wierzymy jednak w dobre zakończenie.

Statystyki Liga-Typera.pl

Na Liga-Typera.pl przestało być optymistycznie. 70% z Was stawia na Francję, a jedynie 8% na Polskę. Poprzednie mecze sprawiły, że bardzo duży odsetek nie widzi gola Polaków (70%). Najczęściej wybieranymi wynikami są 3:0 (23%) i 2:0 (20%). Odrobinę optymizmu wlewa w serca trzeci najpopularniejszy typ: 0:0 (15%). Wg nas jednak całkowicie nierealny, bowiem Francuzi na pewno strzelą gola i to my także musimy zacząć strzelać, aby mieć szansę na dobry wynik.

Francja – Polska: kursy bukmacherów

Kto będzie faworytem niedzielnego meczu wg bukmacherów? Zdaniem analityków ustalających kursy na mundial dla bukmachera NobleBet Polacy nie będą mieli nic do powiedzenia, a triumf Trójkolorowych wyceniono na 1.25. 

Francja RemisPolska
1.255.8515.00

Na naszym kuponie nie typujemy żadnych zakładów faworyzujących ekipę Trójkolorowych, lecz decydujemy się na neutralny typ powyżej 2,75 goli w meczu. Skąd taki pomysł?

Według nas Francuzi są w stanie sami pokryć tę linię i strzelić 3 lub więcej goli, natomiast mocno wierzymy, że i my nie zagramy kolejnego tak słabego meczu w ofensywie. Francja straciła bramkę w każdym mundialowym meczu i naszym zdaniem Robert Lewandowski będzie miał swoje okazje pod bramką Hugo Llorisa. 

TypKursBukmacher
powyżej 2,75 goli2.05LV BET

Ostatnie mecze Francji:

  • Tunezja – Francja 1:0
  • Francja – Dania 2:1
  • Francja – Australia 4:1

Ostatnie mecze Polski:

  • Polska – Argentyna 0:2
  • Polska – Arabia Saudyjska 2:0
  • Meksyk – Polska 0:0

Historia meczów Francja – Polska

8 wygranych Francji5 remisów3 wygrane PolskiBilans bramkowy 27-16