KS IX: mocny początek nowej edycji Klasyfikacji Sezonu

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Za nami inauguracyjna kolejka KSIX! Dla naszej Redakcji mocno rozczarowująca, ale kilku graczy rozpoczęło z przytupem. Aż ośmioro z Was zdobyło 20 punktów lub więcej, a liderzy zgromadzili po 26 punktów! Nie pamiętamy takiego startu, ale zwiastuje on rywalizację na najwyższym poziomie.

Po 1. kolejce liderują „jerzol77” i „Kisiel„, którzy przewidzieli wyniki 4 spotkań i w sumie zgromadzili po 26 punktów. Za ich plecami „dj marcel„, „Robcio” i „Al Bundy” (po 22 „oczka”), a następnie trzech typerów z dorobkiem 20 punktów – „wma„, „Remol73” i „reminho7„. W sumie aż 16 graczy zaliczyło 3 poprawne typy lub więcej, co jest wynikiem niezwykle dobrym.

Statystyki typowanych meczów

Wyników dwóch pierwszych meczów nie przewidział nikt. Zwycięstwa Lecha i Aston Villi były po prostu za wysokie. W pierwszym najpopularniejszym typem było 2:1 (37%), a w drugim 1:1 (34%). Kolejne spotkania kończyły się najczęściej wybieranymi wynikami. Man. United, Real Madryt i PSG wygrały 2:1 i takie też były Wasze najpopularniejsze typy.

Jedynie 6% przewidziało wynik meczu VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen, a 24% postawiło na 2:0 dla Marsylii. Aż 51% widziało remis w meczu Sociedad – Sevilla i jednocześnie 80% postawiło na bramki z obu stron. Najpopularniejszym typem było więc 1:1 (40%). Punkty przyniósł Wam także remis Juventusu z AC Milan (1:1 to był drugi najpopularniejszy typ).

60% postawiło na zwycięstwo Chelsea, ale niewielu spodziewało się tak okazałego zwycięstwa. Najczęstszym typem było 1:2 (30%).

Przed nami kolejka hitów!

2. seria przyniesie nam kolejny zestaw mega spotkań. W Ekstraklasie Legia podejmie Raków, a Jagiellonia Lecha Poznań. W Premier League dojdzie do meczu na szczycie, czyli starcia dwóch finalistów ostatniej edycji Ligi Mistrzów, a także derbów Londynu. We Włoszech derby Rzymu, a we Francji starcie Milika z Frankowskim.

Zestaw par 2. kolejki już na Was czeka!