60 000 PLN trafiło do Strzelec Wielkich!

Promocje
60 000 PLN trafiło do Strzelec Wielkich!

Poznaliśmy zwycięzcę kolejnej edycji popularnej promocji Piłkarski Jackpot Betclic. Tym razem laureat był tylko jeden i zgarnął pełną pulę – aż 60 000 PLN! Michał ze Strzelec Wielkich otrzymał także 12 444,79 PLN za zwycięski kupon, a więc w sumie wzbogacił się o blisko 73 000 PLN!

Ostatnia edycja Piłkarskiego Jackpotu Betclic rozpoczęła się w maju od puli 10 000 PLN. Odbywała się co weekend i została wznowiona po przerwie związanej z Mistrzostwami Europy. Co tydzień zadaniem graczy było trafne wytypowanie na jednym kuponie 9 spotkań ze wskazanej ligi piłkarskiej. Klienci Betclic mogli obstawiać mecze Ekstraklasy, Premier League czy Bundesligi. Zwycięzcy długo nie było, a pula systematycznie rosła.

Tak było do minionego weekendu – kumulacja wyniosła równo 60 000 PLN na edycję dedykowaną 8. kolejce Ekstraklasy. 21 września bukmacher ogłosił, że bank rozbił Michał ze Strzelec Wielkich, który trafnie wytypował 9 rozstrzygnięć. Oprócz 60 000 PLN za Jackpota wygrał także 12 444,79 PLN za zwycięski kupon (uwzględniający bonus Multi+).

To nie koniec „Piłkarskiego Jackpota” – kolejna edycja ma powrócić już wkrótce. Planowana jest także specjalna edycja Jackpota na przełomie września i października, związana z typowaniem FAME MMA 11.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Betclic, a chciałbyś wziąć udział w Piłkarskim Jackpocie, to zarejestruj się już teraz z kodem LIGATYPERA!