Już jutro pierwszy mecz Klasyfikacji Sezonu IX!

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Doczekaliśmy się! Już jutro pierwszy mecz 9. edycji Klasyfikacji Sezonu na Liga-Typera.pl! Wszyscy zainteresowani, a niezdecydowani wciąż mają szansę na dołączenie do zabawy. Pula nagród to blisko 5 000 PLN, a główną nagrodą jest wyjazd do Anglii na mecz Premier League!

Zabawę, w której do typowania będzie 150 meczów (15 kolejek x 10 meczów), rozpoczynamy jutro spotkaniem polskiej Ekstraklasy Lech Poznań – Wisła Kraków (18:00). Dzień później tylko jedno spotkanie – Aston Villa – Everton, a pozostałych 8 w niedzielę 20.09.

Dla przypomnienia, każdy prawidłowy typ nagradzamy 5 punktami, prawidłowe rozstrzygnięcie + różnicę bramek 2 punktami, a jedynie prawidłowe rozstrzygnięcie 1 punktem. Na koniec konkursu, który zakończy się w okresie świąteczno-noworocznym, zwycięży typer, który zgromadzi największą liczbę punktów.

Jeśli nie posiadasz jeszcze Konta VIP, które uprawnia do gry w Klasyfikacji Sezonu, to po logowaniu przejdź na stronę Konto -> Subskrypcja i zapłać za konto. Masz do wyboru płatność kartą, PayPalem lub zwykłym przelewem bankowym. Cena za jedną edycja zabawy to jedynie 49 PLN!

Więcej o Klasyfikacji Sezonu dowiesz się przechodząc na stronę Co to jest KS?.

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!

3 komentarze do “Już jutro pierwszy mecz Klasyfikacji Sezonu IX!

  1. Tak chodzi mi o ligi.czasami jest czasu więcej czasami mniej..można typować na zapas.dzięki.

  2. prośba o dodawanie więcej kolejek w ligach.tak jak jest np w lidze mistrzów.

    1. Jak najbardziej, ale tylko w typowaniach ligowych. Jeśli chodzi o Klasyfikację Sezonu, to nowa kolejka będzie pojawiać się max. we wtorek.

Komentarze zostały zablokowane.