Wygrał 60 000 PLN w ostatniej kolejce Ekstraklasy!

Promocje
Wygrał 60 000 PLN w ostatniej kolejce Ekstraklasy!

I stało się! W finałowej edycji Piłkarskiego Jackpota Betclic, 60 000 PLN trafiło do Łukasza z Wejherowa. Gracz ten jako jedyny z całej stawki poprawnie obstawił 7/8 wskazanych meczów 30. kolejki Ekstraklasy i zgodnie z regulaminem bukmachera, zgarnął całą pulę!

Rekordowe wygrane w zakładach bukmacherskich to nie tylko zakłady stawiane za wysokie kwoty. Na rynku obecnych jest wiele promocji, które przy relatywnie niewielkim wkładzie, mogą zagwarantować pokaźną wygraną. Tak stało się w przypadku znanej promocji legalnego bukmachera Betclic.

Ostatnia edycja Piłkarskiego Jackpota rozpoczęła się w marcu od puli 10 000 PLN. Odbywała się co weekend (z wyłączeniem weekendów, podczas których rywalizowały reprezentacje narodowe). Co tydzień zadaniem graczy było trafne wytypowanie na jednym kuponie 8 spotkań ze wskazanej ligi piłkarskiej. Klienci Betclic mogli obstawiać mecze Ekstraklasy, Premier League i Serie A. Zwycięzcy brakowało, a pula systematycznie rosła. Tak było aż do minionego weekendu – kumulacja wyniosła aż 60 000 PLN na edycję dedykowaną ostatniej kolejce Ekstraklasy.

Betclic w materiałach promocyjnych zastrzegł, że skoro to finał sezonu obiecuje, że wyłoni zwycięzcę. I nawet jeśli nikt nie trafi pełnej kolejki, to nagrodę otrzyma klient, który trafi poprawnie najwięcej wskazań. I tak faktycznie się stało. 17 maja bukmacher ogłosił, że bank rozbił Łukasz z Wejherowa, który trafnie wytypował 7 z 8 rozstrzygnięć 30. kolejki rozgrywek. Tym samym zgarnął aż 60 000 PLN!

Betclic zapowiada, że Piłkarski Jackpot powróci. Czy jeszcze w trakcie Euro? Przekonamy się wkrótce.