KS VIII: “Ilka” nie odpuszcza, na taki finisz czekaliśmy!

Klasyfikacja Sezonu
KS VIII: opinie laureatów, zapowiedź promocji

To, co wydawało się nieprawdopodobne, stało się faktem. Z kilkunastopunktowej przewagi Zbigniewa Kierzkowskiego nie zostało praktycznie nic. “Ilka” mocno prze do przodu i ma już tylko 1 punkt straty. A przed nami ostatnia kolejka 8. edycji Klasyfikacji Sezonu. Oj, na taki finisz właśnie czekaliśmy!

W 14. kolejce najlepiej typował “skaward” (19), który jednak nie zdołał dobić do granicy 20 punktów. Za jego plecami wciąż panujący mistrz, a więc Remigiusz Kawa oraz “robcio” (obaj zgromadzili po 17 punktów). “Ilka” zgarnęła 14 “oczek”, a lider 11, w związku z czym przewaga tego ostatniego stopniała do zaledwie 1 punktu.

Zobacz typowanie “skaward”

W klasyfikacji generalnej pierwsza dwójka jest raczej poza zasięgiem i to między nimi rozegra się walka o najlepszego typera Liga-Typera.pl. Jednak równie ciekawie będzie wyglądać rywalizacja o pozycję nr 3. Obecnie zajmuje ją “saymonkoks” (154), który o 1 punkt wyprzedza “Ulka” (153) i o 3 punkty “KrisBarca_92” (151). Namieszać mogą także gracze z miejsc 6-8, którzy na koncie mają po 148 “oczek”.

Ostatnia kolejka z finałami CL i EL

Przed nami ostatnia, 15. kolejka KS VIII. A w niej najważniejsze mecze sezonu z finałami Champions League i Europa League na czele. Poza tym ostateczne rozstrzygnięcia we Włoszech i w Hiszpanii oraz oczywiście “mecz życia” dla Roberta Lewandowskiego. Najlepszy napastnik świata potrzebuje już tylko jednego trafienia, aby pobić kosmiczny rekord Gerarda Mullera. Emocji więc nie zabraknie, zarówno na boiskach, jak i na łamach naszego serwisu.

1 komentarz do “KS VIII: “Ilka” nie odpuszcza, na taki finisz czekaliśmy!

  1. Co ciekawe ostatni mecz 14 kolejki cała pierwsza 8 typowała tak samo 2-1 🤪

Komentarze zostały zablokowane.