Wojciech z Wolsztyna rozbija bank i zgarnia 55 000 PLN!

Promocje
Wojciech z Wolsztyna rozbija bank i zgarnia 55 000 PLN!

Wreszcie padła główna wygrana w Piłkarskim Jackpocie Betclic. Wojciech z Wolsztyna przewidział wszystkie 8 spotkań niemieckiej Bundesligi i do nagrody głównej dorzucił także 1 351 PLN ze swojego kuponu. Każdemu z nas przydałaby się taki przypływ gotówki, prawda?

Rekordowe wygrane w zakładach bukmacherskich to nie tylko zakłady stawiane za wysokie kwoty. Na rynku czasem zdarzają się interesujące promocje, które mimo niskiego wkładu mogą zagwarantować pokaźną wygraną. Tak stało się w przypadku popularnej promocji w Betclic.

Ostatnia edycja Piłkarskiego Jackpotu rozpoczęła się w lutym od puli 10 000 PLN, ale szybko została przerwana przez pandemię, która zastopowała rozgrywki na całym świecie. Po powrocie na ligowe boiska, w kolejnych tygodniach akcji gracze chętnie typowali wyniki La Liga, Bundesligi i Ekstraklasy.

Co tydzień zadaniem grających było trafne wytypowanie na jednym kuponie 8 spotkań ze wskazanej ligi piłkarskiej. W przypadku braku zwycięzcy, pula była zwiększana o 5 000 PLN. I wzrastała aż do minionego weekendu – kumulacja wyniosła aż 55 000 PLN na edycję dedykowaną lidze niemieckiej.

Wojciech z Wolsztyna rozbił bank

Promocja w każdym tygodniu trwania cieszyła się dużą popularnością. I stało się! 29 czerwca bank rozbił Wojciech z Wolsztyna, który trafnie wytypował rozstrzygnięcia ostatniej w tym sezonie kolejki Bundesligi. Tym samym odebrał nagrodę w wysokości 55 000 PLN. Ale to nie wszystko – uwzględniając stawki i kursy na zwycięskich kuponach oraz bonus MULTI+ łącznie zgarnął aż 56 351 PLN!

Tym samym Wojciech jest drugim zwycięzcą w historii promocji – w poprzedniej edycji wygrana wyniosła nieco mniej, bo 50 000 PLN.

Rozpoczynamy od nowa

W związku z wygraną, Piłkarski Jackpot został zresetowany i znów zaczynamy od 10 000 PLN. Zasady nie zmieniają się, a do typowania jest 8 meczów polskiej Ekstraklasy.

Obowiązujące spotkania 34. kolejki Ekstraklasy: (w nawiasie typy Liga-Typera.pl)

ŁKS Łódź – Wisła Kraków (X)
Korona Kielce – Arka Gdynia (1)
Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin (X)
Lech Poznań – Legia Warszawa (1)
Lechia Gdańsk – Cracovia Kraków (1)
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok (1)
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (1)
Wisła Płock – Górnik Zabrze (X)

Gracze, którzy poprawnie wytypują powyższe spotkania, podzielą między siebie pulę 10 000 PLN! Jeśli trafisz jako jedyny, to oprócz swojej wygranej i dodatkowych 25% z Mulit+, zgarniesz 10 000 PLN! Jeśli ta sztuka nie uda się nikomu, to bukmacher zwiększy pulę kolejnej edycji i będzie to robić tak długo, aż ktoś nie rozbije banku!