Legia mistrzem (prawie), „Zeno51” liderem po 33. kolejce

Ekstraklasa
Ekstra kursy w Ekstraklasie!

Wielkimi krokami zbliża się finał sezonu 2019-20 w polskiej piłce. Mistrzem można ogłaszać już warszawską Legię, której do tytułu brakuje 1 punkt i chyba nikt nie wierzy w inne rozstrzygnięcie. W naszym typerze zmiana na fotelu lidera – prowadzenie obejmuje „Zeno51„.

Mimo dwóch remisów w dwóch ostatni kolejkach, podopieczni Vukovica wciąż mają sporą przewagę nad pozostałymi drużynami. Zarówno Lech jak i Piast tracą do Legii aż 11 punktów i tylko katastrofa sprawi, że drużyna ze stolicy nie wywalczy kolejnego mistrzostwa.

„Zeno51” liderem

W klasyfikacji kolejne przetasowania i nowy lider – „Zeno51„, który dzięki świetnemu typowaniu i 14 zdobytym punktom zepchnął gracza „pyrek” na drugą lokatę. Obecny lider wypracował sobie także 2-punktową przewagę i kto wie czy właśnie te punkty nie zadecydują o zwycięstwie.

Zobacz typowanie „Zeno51”

33. kolejka dla „Gogol38”

33. kolejkę wygrał jednak „Gogol38„, który zgromadził 15 „oczek”. Gracz ten, obok „Remigiusz Kawa„, prawidłowo wytypował wyniki aż 4 z 8 spotkań. Wynik warty uznania – obu Panom serdecznie gratulujemy!

Zobacz typowanie „Gogol38”

Zobacz typowanie „Remigiusz Kawa”

Do końca cztery kolejki…

…a początek następnej już jutro. Standardowo rozpoczynamy o godz. 18:00. Na pierwszy ogień pójdzie spotkanie ŁKS-u Łódź z Wisłą Kraków. 32% z Was stawia na 2:1 dla gości i jest to najpopularniejszy typ. Poza tym zdecydowana większość, bo aż 73% typuje zwycięstwo Wisły. Gospodarze powinni jednak powalczyć o czym świadczy typ oba zespoły strzelą wskazany przez 59% z Was. Liga-Typera.pl spogląda jednak nieco bardziej przychylnym okiem na ŁKS i typuje bramkowy remis.