Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2021!

Info
Wesołych Świąt i udanego Nowego Roku 2023!

Drodzy kibice, wielbiciele piłki nożnej, sympatycy Liga-Typera.pl. Za nami kolejny piłkarski rok. Rok inny niż wszystkie –  niespokojny, dziwny i zupełnie nieprzewidywalny. COVID sprawił, że odwołano m.in. Mistrzostwa Europy i Olimpiadę w Tokio, a widok kibiców na stadionach to obecnie rzadkość Ale były i dobre wiadomości…

Robert Lewandowski otrzymał nagrodę dla najlepszego piłkarza wg FIFA i UEFA, po 5 latach przerwy polska drużyna zagrała w fazie pucharowej Ligi Europy, a zabawa w ramach Klasyfikacji Sezonu wróciła na naszą stronę!

Pomimo szaleństwa, które wciąż wokół nas życzymy Wam spokojnych, magicznych i leniwych świąt. Odpoczywajcie, delektujcie się tradycyjną polską kuchnią, jak zawsze w drugi dzień świąt „zasiądźcie głęboko w fotelach” by obejrzeć mecze ligi angielskiej i bawcie się z nami w typowanie. 

A w 2021 roku życzymy Wam i sobie normalności, choćby była inna niż ta przed pandemią, wielu ekscytujących wydarzeń sportowych, emocjonującego kibicowania oraz tego, by po pandemicznej przerwie wygrani naszej Klasyfikacji Sezonu mogli w końcu wybrać się do UK by odebrać nagrodę i na żywo obejrzeć z nami mecz Premier League!

Z najlepszymi życzeniami

Zespół Liga-Typera.pl