Ruszaj na POLowanie z Betclic i Michałem Polem!

Promocje
Ruszaj na POLowanie z Betclic i Michałem Polem!

Na pokład Betclic wskoczył Michał Pol! Już teraz możecie ruszyć z nim na POLowanie i zgarniać bonusy w kilku klasyfikacjach. Każdego dnia do wygrania 1 000 PLN i aż 10 000 PLN w klasyfikacji generalnej! Nagrodzonych zostanie aż 30 typerów!

Jak wziąć udział w zabawie?

  1. Załóż konto w Betclic z kodem LIGATYPERA i „DOŁĄCZ” do promocji.
  2. W dniach 14-27.02, stawiaj zakłady wielokrotne na dowolne dyscypliny (min. 4 zdarzenia na kuponie).
  3. Min. stawka zakładu to 10 PLN, a min. kurs jednego zdarzenia 1.20.

1000 PLN dla Mistrza Dnia

Codziennie bukmacher przyzna bonus 1 000 PLN graczowi, który poprzedniego dnia postawił zwycięski zakład z najwyższym kursem. 

Przykład: We wtorek stawiasz zwycięski zakład o najwyższym kursie spośród wszystkich biorących udział w promocji. W środę otrzymujesz bonus 1 000 PLN. Gdy dwóch graczy (lub więcej) obstawi ten sam kurs, nagrodę odbierze ten, który postawił swój zwycięski kupon szybciej.

Dodatkowa kasa czeka na eksperta piłkarskiego…

Dodatkowo możesz odebrać 5 000 PLN za najwyższy zwycięski kurs na kuponie piłkarskim (zwycięski kupon musi zawierać WYŁĄCZNIE zakłady na piłkę nożną).

…i tenisowego

Dodatkowo możesz odebrać 5 000 PLN za najwyższy zwycięski kurs na kuponie tenisowym (zwycięski kupon musi zawierać WYŁĄCZNIE zakłady na mecze tenisowe).

…a także speca od e-sportu!

Będziesz mógł również odebrać 5 000 PLN za najwyższy zwycięski kurs na kuponie e-sportowym (zwycięski kupon musi zawierać WYŁĄCZNIE zakłady na e-sport).

Wygraj 10 000 zł nagrody głównej!

Zapisując się do promocji, będziesz notowany w klasyfikacji generalnej. Punkty zostaną przyznane na bazie kursów ze zwycięskich kuponów.

Przykład: Jeśli wygrasz dwa zakłady wielokrotne: pierwszy po kursie 4,50 i drugi po kursie 5,25, wówczas łącznie otrzymasz 9,75 pkt. w klasyfikacji generalnej.