Klasyfikacja Sezonu X dopiero jesienią 2022

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Z przykrością informujemy, że 10. edycja Klasyfikacji Sezonu nie odbędzie się wiosną tego roku. Postanowiliśmy przełożyć tę edycję na jesień 2022. Obecnie pracujemy nad zmianami w sposobie przeprowadzania KS, a także doborem odpowiednich nagród.

Główna nagroda w postaci wjazdu do Anglii na mecz Premier League nie zmieni się.

Jednocześnie zostanie utrzymana zasada według której najlepsi typerzy darmowych lig otrzymają darmowy bilet na grę w najbliższej edycji KS.

W tym miejscu proponujemy także rozmowę nt. tego jak mogłaby wyglądać nowa Klasyfikacja Sezonu. Jeśli macie pomysły jak ulepszyć naszą zabawę, to chętnie wysłuchamy Waszych propozycji.

5 komentarzy do “Klasyfikacja Sezonu X dopiero jesienią 2022

 1. Może dać każdemu graczowi w każdej kolejce możliwość „bonusu x2”, czyli każdy sobie wybiera 1 mecz, który jego zdaniem jest najpewniejszy i jeśli trafi dokładny wynik to zamiast 5 punktów otrzyma 10.

 2. Skoro klasyfikacja sezonu to może niech trwa cały sezon. No i na pewno brakowało europejskich pucharów do typowania. Poprzednia formuła też mi się podobała. 5 najmocniejszych lig i puchary. No i może najlepsza Liga na świecie…. nasza Ekstraklasa 🤪

 3. Spokojnie, opublikujemy 🙂 Po prostu nie wszyscy jeszcze odpowiedzieli…

  1. Myślałem już, że się naprodukowałem na darmo, więc chciałem chociaż tutaj zostawić moje wypociny;)

 4. Niestety mój komentarz odnośnie rywalizacji, o który prosiła mnie redakcja nie został opublikowany oraz nie udało się podziękować za IX edycję w poprzednim poście, ponieważ możliwość dodawania komentarzy została zablokowana, dlatego zrobię to teraz;)
  Dziękuję Panu Remigiuszowi za gratulacje. Jasne, że wygrana w takim konkursie to super uczucie i z niecierpliwością czekam na wyjazd 😀
  Podczas tej edycji KS niesamowita rywalizacja. Piękna walka do ostatnich minut za co jestem bardzo wdzięczny Borussi Dortmund 😀
  Wyobrażam sobie co mógł przeżywać Pan Jarosław Labyuk podczas ostatniego meczu, który zapewnił mi tyle emocji, że obgryzłem całe paznokcie. Ale za to w 87′ EUFOORIAAA! wyskoczyłem z fotela i mogłem już delektować się końcówką meczu.
  Gratuluję Panu 2 miejsca i również Al Bundy za podium;)
  Poziom bardzo wyrównany, jak „stones” nie deptał mi po piętach, to dłuższy czas na plecach czułem oddech „maer” i „Al. Bundy”, ale cieszę się bo akurat w tej najważniejszej kolejce szczęście w postaci bramek w ostatnich minutach sprzyjało właśnie mi.

  Dziękuję wszystkim uczestnikom za rywalizację i fantastyczną zabawę przede wszystkim! Dzięki Redakcji za zorganizowanie tak fajnego turnieju i „do zobaczenia” w kolejnych sezonach!;))

Komentarze zostały zablokowane.